Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Koliko bi taj topic otisao brzo u zaborav…

2 Likes

Jel zna netko jel mogu preko kodia na xbox one gledat programe s tv-a i kako to mogu napravit?

Pocepala mi se guma na levom analogu i otpala, gde ima da se zameni ako je moguce?
Za ovaj

Kako si uspeo meni posle godinu dana taj kontroler izgleda kao da je juce kupljen,a malo je reci da sam ga koristio xD

Ja stvarno ne znam s’obzirom da je jedan od najboljih kontrolera koji sam ikada koristio, god i po dana star, sto kazes ko da je juce kupljen. I jedino mi otisla evo sad gumica levog analoga (valjda od BF previse trcim i koljem :smiley: :joy:
Ma mnogo sam ga bas koristio, i na pc za pes i fifu pa sam ga dosta bas izakao (analog). Sad nema sanse da se igra, iritira plastika i kliza prst.

Pa imas one navlake da porucis, sto preko neta sto kupujem prodajem i slicno sve su po nesto 300 400 dinara tako nesto.

Pozdrav.
Imam nekoliko pitanja vezano za xbox. Brat je dobio One S za rodjendan, a posto se bas ne snalazi, ja mu resavam kupovine.
Negde ovde na forumu sam procitao da sa nasim karticama moze direktno da se kupuje na store-u, ali nisam uspeo. Uneo sam US podatke i na nalog i na vlasnika kartice. Probao cak i paypal, nije uspelo. Da li zna neko u cemu je stvar? Inace, na kraju sam preko g2a kupio 10$ gift card i tako mu kupio igru…
Druga stvar… Na istom tom g2a sam nasao Assassins Creed Unity za 1,77$. U cemu je tu stvar? Znam da je igra starija, ali nije bas toliko stara da bude tako jeftina…
Hvala na odgovorima.

Gledah na brzinu, sve je za 360 pase li to? Mora ucim neki k*** neki ispit za posao pa cu nadjem ovih dana.

To sa karticama je pakao nekima radi nekima ne. U principu ako te odbija resenje su te gift kartice kao sto si vec kupio tako i ja uzimam igre.

@nikolapfc89 huh mislim da ne pase,kapiram da mozes da ga nabudzis xD ali bolje uzmi ove pravljene za One.

Iste gumice koristim i za xbox 360 dzoj i za DS4 lepo pasu. Takobda mislim da ce i za One Joy.

Onda je to to sve su iste.

preko alibabe 20 komada za 2$. batalite 300-400 dinara :smiley: meni stigle za desetak dana.

2 Likes

Meni trebalo 20ak dana za gumice. Hteo sam da ih poklonim clanu posto su mi ostale dve ali mi ih je zena izgleda bacila. Cim ona ne zna sta je to pravac kanta?!

Nemoj jednog dana da i tebe baci :joy::joy::joy:

Neće mene al’ bacila oko na konzolu i gamepad!
:joy:

jos gore :smiley:

1 Like

Nikola,

ja sam porucivao sebi sa Alija. Dobra stvar je sto dobijes i alat da rasklopis dzojstik. Evo Link

A usput promenis i dugmice malo,cisto da osvezis boju dzojstika

1 Like

Što je najgore kolega je sa @von_Brcoos i nahebao sam kako okreneš.
Inace izasla su nova snizenja za Xbox:
_Wolfenstein II: The New Colossus USD 30.00 _
Call Of Duty: Advanced Warfare Gold Edition **USD 19.80**
Call Of Duty: Ghosts **USD 19.80**
Call Of Duty: Infinite Warfare - Launch Edition **USD 30.00**
Gas Guzzlers Extreme **USD 6.25**
nesto sto vredi ali cu preskociti ovu nedelju jer za mene nista zanimljivo…

Ljudi imam veliki problem i vise ne znam sta da radim, moram da postavim pitanje ako neko zna odgovor nek se javi da pomogne.
Imam x box one x i tv koji podrzava 4k i hdr u opcijama sve etje namesteno u full, kada sam kupio x box kupio sam i assasins cred origins, igra mi je radila u fullu u 4k i u hdr-u i ona opcija mi je upaljena na tv HDMI ULTRA HD Deep Colour sve je radilo do jednog momenta, dal je uradjen update ili sta vec meni sad kad udjem u igru ucita samo pocetak igre i pukne igra, a kada iskljucim opciju na tv HDMI ULTRA HD Deep Colour meni u igru udje ali samim tim meni je iskljucen hdr i onda ne gura igru u fullu i onda ja moram to da palim i da gasim kada hocu da igram assasins a ostale igre mi rade kada je upaljen taj hdr na tv. Normalno sam dobio hdmi kabal uz konzolu hight speed e samo ne znam dal sad moram da cekam ovaj hdmi 2.1 jel neko zna kako da resim taj problem?