Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Sef pregleda telefon?! Jel moguce? Sa kojim objasnjenjem? Jel radis za Cesku obavestajnu sluzbu? Sta je sa privacy naceluma,? I sve to u sred EU… isuse.

1 Like

Lol to nije po dozvoljeno, osim ako ne radis nesto tajno pa ne smes da slikas. I knda gledaju slike/mejl, ili jednostavno ne dozvole unos telefona u neki deo.

Kakav bre EU nije to Nemacka, Ceska,a Slovacka, Madjarska isti djavo sto se tice prava radnika kao kod nas. Tj ‘kurce se’.

Evo ti primer iz DE.
Legalan radnik koji radi za firmu radi u magacinu 8h, ne sme da radi prekovremeno jer ima 3 smene. Menadzment smena koja radi od 9h ostaje do 17h, ako ostane zbog velikog obima posla recimo do 21h uvece, ne sme da se pojavi na poslu sutra pre 11 prepodne.
Jak sindikat je cudo.

Pazi nije da sme nije da ne sme , vec ima pravilo kao sto ako hoces da radis postujes pravila firme naravno mi koji smo ovde cutimo a szobzirom da je firmin telefon bar pokusavam da ispostujem apliakcione delove da nemam neki program zbg kojeg ce da me smaraju .Isto tkao na firmin Wi-Fi ne smes nista da skines sto nije na store.

elem sto se tice Fallout 3 nisam uspeo nista mozda je stavim da prodam .

Ja sam pre neki dan aktivirao kod za fallout 3. Imam vpn aplikaciju za telefon tunnel bear, stavio sam na USA. Microsoft account mi je isto na USA. Kod sam ukucao preko xbox aplikacije za android.

1 Like

Probao sam Par VPN softwera koja imam , na pc- iju i ne ce da probao , igrao sam se cak i sa drzavama.

Malo pre sam cak uzeo i devojkin tablet pa sam sa njega probao tunnel i Hola i nece . tako da mislim da cu da je stavim na ebay da je prodam

Ok, ja sam ti rekao kako je kod mene, probaj sa telefonom tunnel bear aplikaciju i isto na telefonu xbox aplikaciju.

Ti se igraj jos dok mozes, posle ces malo teze :joy::rofl:.
Pricam iz iskustva.

2 Likes

Ladno sto god sam probao nisam mogao da aktiviram ajd ok ne bitno ne cu da se mucim vise.

Videcu da li cu je staviti na prodaju ili pokloniti nekome sa foruma , ali to tek sutra :smiley:

Biće jeftinih kodova :slight_smile: :smiley:

1 Like

Xbox One X Enhancement for Doom changed from “In Development” to “Coming Soon”

Free limited time

4 posts were split to a new topic: Games with Gold igre / April 2018

1 Like
1 Like

Da li postoji varijanta da se prate temperature procesora I grafike na one konzoli kao sto je bilo na 360 iz dasha?ide leto pa bih voleo da znam ako se ne hladi dovoljno

Ne brini se za hladjenje, sve je cool

3 Likes

Šuška se da je ovo za novi Rare IP na kom jedan od timova radi već 3-4 godine u predprodukciji. Inače Rare je u poslednjih 12 meseci skoro udvostručio broj zaposlenih.

1 Like

Postavljeno već neki dan

Zvuci dobro, ali koji je smisao ukoliko sama igra nije u 120fps?

1 Like

Isto kao i smisao 60 na igri koja je 30fps-a…