Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Nije isto, igre od 60fps postoje za konzole, dok sa 120fps ne.

Ne znam da li ima neki globalni benefit od veceg refresh rate-a ili se to ogranicava samo na rad u dashboard-u.

Možda je bolje da sistem podržava refresh rate samo displaya. Mnogi igraju na monitorima, valjda ima neki benefit.

2 Likes

I ja mislim da je to zbog monitora…

1 Like

Zaigrajte malo duže COD ili BF1 i sve će vam biti jasno zašto.
Što je manji refresh rate, odnosno hercaža, to kasnite za onima koji imaju veću. Nekada je to neprimetno, a nekada me lik spuca pre nego što izadjem iza ćoška, a na ponovljenom snimku se vidi da me je video davno pre nego što ću ja njega ugledati. Dodatno daje glatkiji prikaz, nešto poput true motion na novijim televizorima.

Sve u svemu, ako niste zagriženi FPS MP igrač ili se isključivo igrate na TV-u koji ovo ne može da podrži, ovo vam neće preterano značiti.

1 Like

Dobro je imati opciju, ma koliko bila korištena ili ne.

3 Likes

Au ala trujete bzvz(ova deca sto se ne pobise) :slight_smile: , koliko sam shvatio to je podrska da radi normalno na monitorima, verovatno je imalo nekih kontra efekata sa konzolom da je bilo losije nego na 60hz monitorima. Bitno je da su oni ubacili podrsku sve ostalo je NBT :slight_smile: ko sa BD playerom na XO ne secam se kada je objavljeno da cita ne master kopije, kada sam probao a ono pocela konzola da cita film…

Dzaba ti 144fps ako tvoj monitor/tv nema 144hz…tako da to sto pisete da imaju prednost-nemaju. Jer konzole ne idu preko 60. A na monitori od 144hza nema razlike

1 Like
1 Like

Saints Row 2 stiže na Xbox One Backward Compatibility listu igara.

Novi Super Lucky’s Tale DLC izgleda blesavo…

1 Like

Xbox Live Gold Members: Play For Honor, XCOM 2 And Just Cause 3 For Free This Weekend

Xbox Live Gold Members have the opportunity to play For Honor, XCOM 2 and Just Cause 3 for free this weekend. For more details about each specific offer, check out the following posts at Xbox Wire:

NOTE: Download free play titles by clicking on Gold Member area of home dashboard or downloading directly from Microsoft Store from your Xbox One console.

Test Your Might in For Honor’s Upcoming Free Weekend – Beginning 1:00 a.m. PT on May 3, and continuing until 12:00 a.m. on May 7, the For Honor free weekend will be an opportunity to sample everything For Honor’s standard edition has to offer.

Play XCOM 2 for Free This Weekend with Xbox Live Gold – Starting at 9:00 a.m. PT on Thursday, May 3 and running through to 11:59 p.m. PT on Sunday, May 6, Xbox Live Gold members in Xbox One markets will get a special opportunity to fight for the future of humanity.

Play Just Cause 3 Free This Weekend with Xbox Live Gold – Equip your wingsuit and arm your grapple hook – it’s time to play Just Cause 3 for free as part of Xbox Live Gold’s Free Play Days, starting Thursday, May 3 at 12:01 a.m. PT to Sunday, May 6 at 11:59 p.m. PT.

Bilo bi super. Jel ovaj lik pouzdan?

Nice! Jako bih voleo nastavak. Iako je igra bila slabije recenzirana i sa ne baš sjajnom prodajom, meni je jedna od boljih ove generacije.

2 Likes

Da, i ja ocekujem na E3 vise detalja. Odlican je bio Quantum Break, ovakve igre zasluzuju nastavak. Remedy je izuzetan studio. Mogao je lako da bude MS-ov Naughty Dog.

2 Likes

Pa bice sigurno. Mogu ja sada da ti najavim bilo koju jacu igru I njen nastavak. Znas sigurno da ce je u jednom trenutku reciklirati ili neki nastavak praviti.

1 Like

Da, samo što se nakon izlaska igre odnos MSa i Remedija nije nastavio, nego MS nije odmah odobrio nastavak a Remedy je krenuo u sopstveni multiplatform projekat (P7, tako nešto, videćemo na ovom E3 šta je tačno) i radili su neke multiplayer mape za kineze. Ako je ovo istina, to znači da je projekat odobren krajem 2017. i da nećemo još 2+ godine čuti i videti nešto konkretno.
Kao što rekoh, kad god igra izašla, zaslužuje nastavak, #SaveBeth!

1 Like

Treba, valja igra. Samo je pitanje 1-2god gore dole.

1 Like

Mogu li moj USA nalog prebaciti na kanadski, a da mi ostanu sve do sada kupljene igre? Ako dobro vidim cene igara su povoljnije u kanadskom xbox storeu.