Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Ok. Ja ne. Nemaju svi gaming pc niti žele jer im je konzolno igranje bolje. Zašto je teško razumeti da bez obzira što su te igre i na PC, ljudi žele da ih igraju na konzoli? U svakom slučaju kinta ide MSu u džep, a mi igramo gde hoćemo.

3 Likes

Ma mogu slobodno da kazem da ne podnosim Sony, ne volim vecinu njihovih igara.
Pre bih igrao klikere nego bilo sta od njihovih japanstina.
Ali brate, xbox bas nema nista… Barem nista sto nema isto i PS ili PC.

Blasfemija :open_mouth: .
@pleja daj secer i vodu. Tj secer i rakiju, i vodu. :slight_smile:

1 Like

Nemaju i nece ni imati kad se vode politikom Play anywhere ili kako se vec zove, sto je po meni bio veoma los potez.
I da imaju neke najave za novi ip, sve to bilo bi i na PC-u. Xbox gubi identited.

@pleja
E brate, i ovaj mi psuje familiju :smiley: :smiley: Brani me.

2 Likes


:thinking:

2 Likes

Koliko sati igranja a nigde nisi rank 1 :rofl:

@xX8Lampard8Xx je proveo više sati u Halo 5 nego većina foruma u PS4 ekskluzivama… :joy:

5 Likes

Jbg,ako tako gledamo mozemo da pricamo i o igrama koje su izasle? Naravno da neko nije ljubitelj. Kad bi svi imali isti ukus i misljenje,svi bi vozili ista kola,nosili istu garderobu, kupovali istu konzolu…

1 Like

Pili isto pivo, rakiju ili ne daj boze vodu. Pu pu sotono !

Ja da pijem pivo koje ti pijes ne bi imao deci za cipele ! :joy:
(Opet spamujem temu…)

3 Likes

Xbox One X 75k dinara u Games-u

XBR Shop 60.000,00 dinara
http://www.xboxrepublika.com/shop/konzole-xbox/xbox-one-x/

3 Likes

Sica bas :smiley:

Napisao informativno, cisto da ljudi vide kolika je razlika u ceni. Kupite sebi nesto lepo za 15k razlike :slight_smile:

A rekli mi u radnj bice maks 65k, haha malo morgen :stuck_out_tongue_winking_eye: @ninja jel se vi nalazite u Bg-u? Mislim ako postoji neka prodavnica ili tako nesto i da primate kartice to bi bilo sjajno, jer imam novac ali na kreditnoj koja mi deli na rate kada provucem, ima jedan na KP, ali jel imate i vi?

Mogu da sredim preuzimanje u radnji u Beogradu, ali kartica jok jok…

Zaista mi je žao, ali morao sam da pobrišem offtopic… Delimično sam i ja počeo, ali nisam očekivao da ćete preći toliko u ekonomska pitanja.

3 Likes

Ok, ok, imas pravo. :slight_smile:

1 Like

Jbg Nešo,ja taman počeo da čitam,da se malo obrazujem ekonomski,a ti tako… nije lepo.

1 Like

Najbitnije je da danas počinje prodaja X konzole. Jedva čekam da pročitam utiske ljudi sa foruma o novoj mašini…