Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Nekada pomogne restartovanje konzole, a nekada krenem skidanje od 0. Meni je division zakucao na 47.6% i dva dana nije hteo da nastavi, pa sam krenuo od 0. i onda je igra skinuta sasvim normalno… Mada sam ja u preview programu, pa može da bude do toga… Ali svi ostali nisu imali problema u opšte… Tako da ono, maler :grin:

Kad se skida novac za pre-order? Jel zna neko?

Meni još ništa nije skinuto za RDR2, a preorder-ovan 14.8.

Ja ne znam ni da je pušten RDR 2 da se skida. Jedino znam da je Shadow of tomb raider pušten i da je oko 30GB… Jedino što sada možeš da skinem je onih 100 MB, ispod kojih piše pre-order. A pre-load će biti nedelju, maksimum dve nedelje pred izlazak igre… Tako da opušteno…

Pare sa kartice skida tek nedelju dana pred izlazak igre. Osim ako se radi o gift karticama… :smiley: Bar je tako bilo kod mene do sada…

Važi, hvala vam.

Dobićeš poruku(PP od MS-a na Xbox live profilu) i mail da je naplaćeno ili razlog zbog čega nije naplaćeno… Tako oni rade već godinama…

Važi, danas sam morao da platim nešto karticom, pa mi fali 10E na računu, koje planiram sutra posle podne da doplatim, pa da ne bude sutra ujutro pokušaju naplatu, pa ne bude novca.

Drugara zezalo pre nekoliko dana, nismoogli da reedemujemo kodove i pristupimo store uopšte… Meni radilo sve kako treba

Je l’ je konzola u prodaji ili je samo jedna koja se može dobiti u nagradnoj igri?



5 Likes

Nešto super limited, par komada, ako i toliko. Verujem da bi ovo ljudi kupovali kao ludi da je u nekom normalnom Limited Edition izdanju.

Da I’ma u prodaji, bez problema bog dao i 600€ za ovakvu konzolu… Međutim, jbg…

Kontam da bih mogao da odradim ovo na konzoli bez problema. Cak vec imam u glavi i kako bi to odradio. :smiley: Mozda mi dune pa “modifikujem” moj sony, ili bar kontroler. :smiley:

To uvek može, ali nema nikakvu vrednost… Ortak je njegov 360 halo 3 Limited edition prodao za iste pare za koje sam ja kupio svoj 360 slim i još par igara :smiley: A ova konzola će tek imati vrednost jako veliku jer ih nema mnogo :smiley:

meni ova konzola ko torta,meh :grin:

1 Like

To jeste. Mada, ako bi se ikad odlucio za tako nesto, to bih radio cisto zbog sebe. :smiley: Ali u svakom slucaju je ovako nesto izvodljivo i od nas smrtnika. :smiley:

U koju god igru da udjem, pojavi se “syncing data for…” i tako nekih 20 sekundi stoji na 0% i posle izbaci “we couldn’t get your latest saved data”. Od opcija imam “try again” i “use offline”. Resetovao sam net, ali opet isto. Youtube radi, sto znaci da net nije problem.
Je l zna neko sta jos da probam?

Ja sam uspeo da udjem u bf V beta sa use offline.

Mozda je problem sa xbox live-om?