Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Realno ako je GTA 5 na konzolama od 512 mb rama onako izgledao nista me ne cudi kada je Rockstar u pitanju.

6 Likes

Ukucao sam ja kod upravo. (mislio sam da je neko iskoristio vec do sada) Hvala puno druze, taman da vidim sta sve nudi ovaj game pass. :slight_smile: Ako nekako mogu da uzvratim, tu sam. :slight_smile:

1 Like

Nice!

1 Like

Treba mi jedno objašnjenje ako je neko u toku sa nalozima na xbox one. Naime, kupio sam igru na posebnom nalogu, nije kod, nego digitalna igra na nalogu. Dobio sam korisničko ime i šifru naloga i skinuo igru, stavio this is my home xbox u podešavanjima i igram sa mog naloga. Pitanje je sad, da li mogu, kada završim igru, da nalog dalje prodam? Da li treba da ga brišem sa konzole, da ga deaktiviram ili šta god.

Ne treba ništa. Taj neko kada stavi acc za home, ti ćeš izgubiti licence i to je to… Srećno sa prodajom naloga…

1 Like

Ali ja imam mail i šifru naloga, mogu da promenim, onda mislim da neće više moći da stavi taj account na drugoj konzoli.

Pa prodaću ga kad završim igru. Nije mi namera nikoga da zeznem, pitam samo da ne bude posle problema.

5 Likes

Imam 2 i 3 :innocent:

1 Like
2 Likes

3 posts were split to a new topic: Igranje FIFA 19/AC: Origins igre u 4K na Xbox One X dovodi do nestanka/pucanja zvuka iil beskonačnog učitavanja?

2 Likes
2 Likes

Nije loše…

2 Likes

Konačno Castlevania!!! Auuuuuuuuu, uzimam je prvog dana čim postane BC! Ulepšao si mi dan Milane!

EDIT: Kako da kupim ovu igru preko ovog starog MS Store-a, tu nema onih prepaid kartica sa novcem, samo kreditna ide?

1 Like