Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Imas igru na EA Access-u, ja sam bas juce krenuo da je igram. Igra ima GOW 2-3 feel.

Ma presao sam je, sada hocu ponovo da igram. Ima li neko da se sjeca peripetija sa Xbox 360 nalozima?

Edit: posto vidim da ima problema sa redeemovanjem x360 igara na Live, je li to samo za US naloge, ili za I UK?

Halo mcc :wink:

stavljaj, halo 5 je mrtav, bar za mene :grin:

1 Like

Ma Girsi su ti dobro išli prošli put :grin::grin::grin: Da nastavimo niz pobeda od pre par meseci :joy::joy::joy:

1 Like
1 Like

Jel Forza Motorsport 7 ima neke free days to play? Nisam ispratio pa mi nije jasno odakle mi igra :slight_smile:

Da li je neko skoro kupovao volan za xbox one?
Izgleda da je slab izbor, ima Thrustmaster Ferrari 458 Spider, našao sam za 16k din…
Naravno, tu je g920 za 300evra…gledam nešto za do 20k din…

Možda ima demo da se skine. Ja znam da imam instalirano ali sigurno nisam kupio igru.

Nije demo, full igra mi je skinuta i igrao sam koju trku. Nisam proveravao ovih dana, ali cu proveriti opet danas. Znam i ja sigurno da je nisam kupio :slight_smile:

Isto se i meni desilo, čak nemam ni gold. Čak mi pored igre dodalo i neke skinove i nova vozila, proveriću i ja večeras da li je još imam pa javljam.

Da li je neko uspeo da kupi (preko kartice)gold nalog od mesec dana koji je bio na akciji na xbl-u,Mene je xbl konstantno odbijao…normalno kupujem sve ostalo samo to nisam mogao.
Kontaktirao support oni kao kartica izdata u Srbiji a nalog region drugi tj. UK, a kad pitam kako sve ostalo kupujem oni kazu da to kroz sistem nekako prođe?

Nisam imao gold nalog u trenutku kad sam hteo da kupim,i zanimljivo što uopšte ne mogu da kupujem preko pc-a(odbija karticu)što sam ranije mogao a preko konzole mogu.

Samo preko konzole može a ja koristim visu.Kupovao Gold,gamepass,igre i prolazi

Ok,za ovo ostalo i meni prolazi samo sam imao rampu za gold.Inače preko konzole uopšte nisam imao ponudu za akciju dok na pc-u da.Inače ja sam još uvek na 360-ici,možda je i do same konzole.Njihovo razmišljanje je,ono,baš nas briga za te korisnike sa 360-kom,nek se snalaze.

1 Like

Lepo lepo. Priča se da ćemo tokom 2019. biti iznenađeni sa još par akvizicija, što malih studija što velikih.

Samo da javim da meni Forza 7 idalje radi. Sve nesto kontam da je neki free to play vikend.

1 Like

Jedno pitanje vezano za xbox 360.
Hteo bih da kupim neku staru konzolu cisto da mi stoji, da kad osetim nostalgiju odigram neku staru igru, a 80% bih celu konzolu uzeo zbog fife street :joy::joy:
Gde ima da se nadje neki cipovan xbox360 slim, najjeftiniji moguc? :grinning: