Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Imas na kp, nemas ispod 100e. Ili gledaj slim ili jasper. Mene jasper sluzi odlicno, cak je i manje bucan nego slim.

Realna cena je do 50€, ali ljudi pumpaju cene jer znaju da će se neko zajebati :grin:

1 Like

Na kp su cene od 130 do 150e :slight_smile: Cipovane slim konzole sa igrama.

Što znači one i 4 debeljko treba da bude 250+€? :grin::grin::grin:

I ja sam video da su od 100 do 120, a mnogo mi je da toliko dam za neku zezanciju koju cu ponekad da odigram.
Ako ima neko ko zna da upeca jeftine stvari neka se javi

Debeljko oko 170, slim je 200-230. Precenili se likovi, misle cim je hdd pun igara da konzola vredi 50e vise. :slight_smile:

Ma nasao sam xbox360 cipovan jasper 60e na kp-u.

Onda cepaj. :slight_smile:

1 Like
1 Like

Najjace mi je kada neko uzme kod a ne kaze da je uzeo :rofl: ljudi su strasni. Svi gore kodovi sa slika su iskorisceni proverio sam. Ovaj Gold od 14 dana nesto stuca :slight_smile: nece :slight_smile:

Hvala @Djordje1990 sto si bio deda Mraz :smiley:

4 Likes

Gde uzeti gift kartice mimo storea? Za US $

Neće da kažu da su uzeli, a tek da se zahvale… Ljudi su čudo…

Bas govnarski…
Ne mrzi ih da ukucaju kod, ali ih mrzi da kazu “Uzeo, hvala.” :persevere:

hvala djordje za sva tri koda :smiley:

3 Likes

Uvek je lepo videti da CEO kompanije ovako podržava gejming:

Strimovanje igara je jako losa ideja… Mozda za 10-20 godina ali u bliskoj buducnosti i za siroki auditorijum tesko.

Strim ce uvek da donosi input latency veci od direktnog pokretanja klijenta, sto je samo po sebi jako lose za gaming. Za filmove je ok jer je gledalac pasivan primalac informacija.

Streaming je samo još jedna opcija.

Nisam siguran da razumem, ako se zove Cloud, zar nije striming cela poenta? Prostu biblioteku igara vec imaju u vidu pretplate i to je gamepass.

Aha ok kontam. Nije samo opcija u novoj cloud X.

Oni vec imaju nekakvu cloud infrastrukturu i power of cloud je bila krilatica na pocetku ove generacije koja je mahom zavrsila kao komicna mema u losem startu Microsofta. Deluje pomalo kao ponavljanje istorije.

Ako je Ofice 365 buducnost, ako je Netflix buducnost i sadasnjost logicno je i da igre podju istim putem. I to je ok ako je kvalitet sadrzaja identican pokretanju sa klijenta u smislu latency-a i bez artefakta ali je dovoljno malo jednog od ta dva da unisti dozivljaj. S druge strane benefit je da mi ne bi vise imali trosak hardvera i nekakve kutije vec je e dovoljan bilo kakav ekran i neki superbrz net. 5G bi mogao da donese i na mobilne vrhunski kvalitet grafike.

Ja nekako vise volim opcije ako se makar malo pronalazim u tome… Deluje kao da je cloud hype za gaming odavno prosao, ali je u stvari bio toliko rano dosao, da nikada nije imao ni pravu sansu. Ostace kljucno pitanje dostupnosti interneta.

Konacno, pitanje je da li bi nam takav servis doneo zaista i bogatstvo Netflix biblioteke ili bi takve igre koje zavise od superbrzog interneta ispale jos i skuplje. PS Now i nije neki deal…

Sve u svemu nisam ni malo uzbudjen i od jednog giganta i tech lidera ipak se ocekuje vise od “samo jos jedne opcije”. Pogotovu je upitno koliko zapravo podrzava gaming a koliko samo planove kompanije da kontrolise sadrzaj i sopstvenu fiktivnu viziju smanjenja troskova, uvlacenjem potrosaca u modele pretplata koji obezbedjuje steady income.