Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Ja za 18-ti dobio novac dovoljno da sa drugarima odemo u igraonicu 6 sati i przimo dotu1. Cirka 1000-2000 dinara.
Jebiga nisu se svi u tranziciji isto snasli.

1 Like

Pogrešna zemlja ti je odgovor :stuck_out_tongue:

4 Likes

Nisam preko Neše ali sam poručio X (uvek sam idem po konzolu, kod Neše uzimam televizore). Mene će doplata izaci oko 220e

2 Likes

Na koju foru si prodao Xbox One za 280e?

1 Like

COD 1TB Limited edition

1 Like

Nisam na foru prodao, nego sam na foru kupio

1 Like

Ne kontam :plavusa:

X te je kostao manje od 500? :smiley:

Poručio ga preko sajta kod Mađara, kada ga uzmem pokupim afu(porez) i izađe me jeftinije. Tako sam sa svim konzolama do sada. Mada ja često idem poslovno u Suboticu pa nemam praktično trosak puta u mađarsku

6 Likes

@umnjak Kako odradis sve? Nije mi problem da odem do madjarske ali kako sve odradis? Mislim preneses i taj cuveni afu? Imam karticu koju bih napunio, to mi podele na rate i taman da kupim tamo samo ne znam sta i kako, nikad nisam kupovao u inostranstvu nesto fizicko :weary:

AFA je njihov PDV.
Kupci iz Srbije imaju povrat AFE pa je u tome caka/ušteda. Jedini problem je što AFU možeš da podigneš pri sledećoj poseti Mađarskoj.
Ukoliko planiraš 2 x preko, eto ti računice!

1 Like

Zar nema fora da odes u banku (mislim da intesa to radi), sa papirima i da ti oni sve srede…

Ima svega i svačega…ali nemaju svi vremena/znanja/iskustva za cimanje, pa uzimaju na granici pri ponovnom prelasku.

Uzeo sam banovan xbox one, neku developer verziju. Igre na diskovima rade extra, update i igara i konzole ide bez problema. E sad, u konzoli je ostao neki Microsoftov narezan disk sa igrom Tom Clancy’s The Division. Obzirom da igra traži povezivanje na server pre starta, nisam u mogućnosti da je igram i rado bi ustupio navedeni disk sa igrom, ali mislim da je velika verovatnoća da može da se popije banana sa njim, tako da uzimate na svoju odgovornost.

Gde naidje na to ? :open_mouth:
U Srbiji ?

Disk ne može biti bannovan, tako da ga bilo ko sa drugom Xbox One konzolom može igrati bez problema. Osim ako nije direktno od developera. Šta misliš pod narezan? Ono kao blanko disk i neko flomasterom napisao Divison ili sa nalepnicom? Daj fotku ako te ne mrzi :smiley:.

Sliku šaljem kad dođem s posla. Baš narezan disk i napisano flomasterom, ali neki brojevi i kao kodovi.

Hah, hajde pliz ufotkaj kad stigneš.

Evo slike diska

1 Like

Znaci moze da se igraju igre sa banovanom konzolom, mogao sam za 50e da uzmem xone banovan bez dzojstika al sam odustao jer sam negdje vidjeo da ne mogu da se igraju igre.

Ja sam baš uzeo taj banovan za 50€, ali samo golu konzolu, kontroler sam već imao i još se snašao za napajanje (original za xbox one prodaju za 50€). Igre sve rade osim onih koji traže internet konekciju, tipa Tom Clancy, Titanfall, Plans vs Zombie…