Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Bio bi red da dobijemo nesto konkretnije na E3-ju makar.

Od The Initiative verovatno ništa do 2021. Kad smo kod njih maznuli su nekog inžinjera iz SpaceX programa koji je radio na programiranju raketnih sistema :thinking:.

3 Likes

Hm, možda će moći da leti po kući :grin:

1 Like

Moram priznati da nisam preterano uzbudjen oko tih vesti o prelascima inzenjera i vodji projekata iz jedne kompanije u drugu. Spacex je u maloj finansijskoj krizi i logicno je da eksperti traze okruzenje vece stabilnosti ili boljih plata.

Ako budemo morali zaista da cekamo na prve vesti do 2021, to je malo suludo. Racunam da ce tada vec uveliko izaci i nova generacija.

Pa nova generacija i jeste u pitanju.Nema od njih za xone ništa

Pa to se uvek dešava, kruženje radne snage po tržištu rada, samo za neke čujemo jer se neko postara da kopa po LinkedINu. The Initiative nema ni 50 zaposlenih a da bi napravili poštenu AAA igru treba ti minimu 3 godine i barem 200-250 ljudi, i to ako je u pitanju uhodan tim. Ono na čemu oni rade ćemo videti tek u sledećoj generaciji.

Bas to, dosta mi je bre tih obecanja bice ali za 2god :rofl:
ili je to bese neko drugi :thinking:

1 Like

Nisu njihove nego novinari kopaju naokolo. MS nije ništa od ovog objavio.

E pa onda ćeš morati ignorisati ovu temu, pošto ću svaki put kad se tako nešto objavi biti preneti i ovde :smiley:.

Kada sony najavljuje igru koja ce izaci za dve tri godine onda je to strasan greh,a ms promovise nesto o cemu se nista ne zna,pa cak ni da li ce se to desiti onda mora da se trubi na sva zvona :grin:

MS ne promoviše ništa aman…

Dobro, trubi se malo vise jer su ljudi uzbudjeni zbog promene kursa i mobilizacije talenata za velike ekskluzive sledece generacije. Mene takve vesti raduju, jer je MS-u mesto medju gaming velikanima, ali me kadrovske promene specificno cine ravnodusnim jer je to sve prosto nekako normalno i ocekivano.

1 Like

ma da,u pravu si :grinning:

Daj link

Pa sta hoces da kazes da MS sa bilo kakvim najavama nema nikakve veze i kao nema pojma,ma daj…

Znači nema link, pričamo napamet…

A ti si prva ruka tacnosti :grinning:

Barem bih imao link ako nešto hoću da potvrdim.

Mislis na to da pocinje “zlatno doba” za samo 2 godine? :rofl:

1 Like

to je samo moje misljenje,ko kaze da sam u pravu

1 Like