Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Oni još ćute o Girsima 5, niko ništa ne priča a svi znamo da izlazi ove godine… Isto tako je i za halo … Ali opet crackdown već sigurno 3-4 godine pokazuju na E3 a van sajmova ćute…

1 Like

naravno da cute kada sve ove godine nisu mogli da spoje dve nove valjane igre da nisu girsi,halo ili forca

Ali se zato te igre i dalje više igraju nego sve što je Sony do sada izbacio :smiley:

2 Likes

Samo uzivaj :grinning:

Normalno:


Nema odmora od rata :smiley:

2 Likes

Auuu ja sam mala beba sa 950 Splatun sati :grin:

1 TB NVMe? Sta ce im to koji k? :joy:

Iskreno bas tesko da ce to biti u konzoli od 500$, pa nek izadje i za dve godine opet je to preskupo.

Da si igru uzeo day one, imao bi sat i pol igranja dnevno samo na njoj, wow.

Vaše cifre me podsjete zašto se držim isključivo singleplayera Nemam ja što tražiti protiv ekipe koja natuče par tisuća sati na jednoj igri. Jeste li vi u vrhu ili je to neki prosjek ovih dana? :smiley:

mi smo npr u gears konkretno u top 10-15% otprilike. Ali razlika izmedju nas i najboljih je nebo i zemlja. Mi tako necemo igrati ni za 50.000 sati.

Skoro sam se bas pitao kada ce konzole da predju sve na SSD mislim da je ovo odgovor na moje pitanje. Rekao bih da ce sledeca generacija vec imati kao opciju a mozda i sve.

Sigurno i urođeni skill ima utjecaja, no najbolji vjerojatno ne samo spavaju i igraju, pogotovo kako je gaming postao izvor zarade.

Moj brat je imao solidne rezultate za početnika i mogao je biti dobar u tome, da nije toliki živac. Sa svakim porazom bi kontroleru život visio o koncu :open_mouth:

Od juče u BC:
Command and Conquer 3: Tiberium Wars , Command and Conquer 3: Kane’s Wrath , Command and Conquer: Red Alert 3 , and Command and Conquer: Red Alert 3 – Commander’s Challenge are all going backward compatible on Xbox One today, January 24th.

4 Likes

Cijena ssd diskova je sada za nijansu skuplja od mehaničkih tako da

To stoji ali oni da valjaju su malo vose skuplji, isto ko wd i neki nepoznati prouzvodjac hardova koji i danas postoje ili jos bolje toshiba koja nije ni prici wd-u.

Pa za konzole je i kingston ok ne mora biti samsung 970

Bas to, za konzole ce biti premija da stave bilo koji SSD samo da predju na SSD

Pa koliko znam zadnji put su bili mehanički Samsung u prevodu ne štede na tim stvarima tako da ne očekujem žnj klasu ssd u novoj generaciji

Stedeli su pre, blila toshiba, vise failova nego bilo sta. Sada za konzole ne znam koliko ima upisa ispisa, pri radu i kako ce se to odraziti za ssd ali verujem da manje nego na windows osu. Sqmsung su dobri koliko sam zakljucio ali toshiba sama pravi bad sektore i riknjava, to je neverovatno.

Onda kod mene nešto nije original jer mi je Samsung u konzoli.Uglavnom nisam znao da je bilo tošibe.
Kao na ovom tutorijalu