Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Imam ps4 slim i sve fino ucitava osim storea, tripujes.

Pravi gejmer nema sta hehe.
Druze ti si jedini fanboy ovde koji hvali Xbox na sva usta, hvali ga bmk ali pretjerujes, prvo danas smaras kako slike Metroa lose izgledaju na ps4 sad o sistemu, druze opusti se igraj nesto na Xboxu ako i ima sta da se igra…

Otvorio sam SS na velikom ekranu i slike super izgledaju ne znam u cemu je problem. Covjeku se pojavio bug na xboxu i ti ga pitas gdje bunari bagove, kao da on zeli da mu se bagovi pojavljuju, nije do njega.

Izgleda da nisi imao srece sa ps4 kao sto neki ovde nemaju sa Xom steta, nista nije savrseno.

MS je bacio kletvu na tvoj X zato sto si Sony fanboy :rofl:

3 Likes

Zasto si imao 9-11 ps4 konzola? :confused:

Inace da, PS4 OS je identican na 4 i Pro, i radi prilicno katastrofalno.

A ceo OS manje više preuzet sa trojke. OS je slaba karika na ovoj generaciji.

Međutim. Kada već govorimo o problemima, meni je se desio čudan problem pre mesec dana. Pa čisto da napišem šta i kako za slučaj da se još nekome dogodi.
Pre nekih mesec dana mi je iz čista mira tokom igre iskočio error:


Posle pokušaja da očistim Save data kao što je na slici navedeno, dobio sam E105 00000000 8007045D error. Uz pomoć svemoćnog redita i MS podrške saznao sam da je HDD failure. Odnosno da ima ili bed sektore ili da je problem u samom disku negde drugde. Pošto je konzola kupljena ovde na forumu od @ninja, konzolu sutra šaljem na garanciju. Određen broj ljudi ima problem sa ovim problemom zbog načina na koji je sam HDD dizajniran, a da bi ispunio zahteve MS-a da konzola bude brza pri očitavanju.

Dobar psihijatar i nema muke :joy::joy::joy: A ja za 8. godina promenio 3. konzole :smiley: Ala sam ja u zaostatku…

I mene je smorio PS4 Pro iako sam odigrao samo jednu igru ali ga necu prodati jer kako jedan kolega rece lepo ga je videti na polici :joy:
Imam dodatnu obavezu da stalno brisem prasinu ali jbg…

A sto se tice napada vidim da su opet postali agresivni :grimacing:

2 Likes

A sto je jos veca tuga ta jedna igra je ustvari PS3 igra :grin:

Što ne kupuješ multiplatform igre za X kad rade bolje i izgledaju?

1 Like

Nije suludo, na X imas pass, a na PS4 ekskluzive, gamesharing… i PSVR ako si u tom fazonu.

Verovatno od next gena krecem odmah sa obe konzole, pa kolko kosta da kosta.

Razumem problem manjka vremena za sve, ali nije kao da imam na nesto pametnije da potrosim 400e.

Kad smo vec kod toga, meni su Nintendo konzole najveci “problem”, od 3 komada, dve uopste vise ne palim (Wii i Wii U) a jednu tek treba da hakujem.

Neko normalan ovo sa strane da cita pomislio bi da smo gomila razmazene decurlije. Al’ tako je to kada dete dodje do disposable income-a.

3 Likes

I Xbox I’ma share I gamepass, Koji opet možeš da deliš sa još nekim :grin:

i ekskluzive

1 Like

I Xbox ima ŠOGORA!!!

7 Likes

Nemojte da zaboravite samo Ćiru… To je legenda xboxa :smiley:

2 Likes

Nba live 19 i neka ekspanzija za 6$ uzeo odmah

Xbox I’ma @gospodin_covek, Koji kada igra Girse postaje @nervozni_covek :joy::joy::joy:

2 Likes

Da to sam i ja provalio koliko mi ide na nerve ta igra, ubuduce iskljucivo naduvan mogu da igram tada mi je svejedno :smile:.

1 Like

Bolestan si zato sto si duv’o, ne valja ti to. :joy::joy::joy: