Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Disk drive je davno prevaziđena stvar, evo moj xbox, tri godine kako ga imam i još nikad u njega nisam ubacio nijedan disk.

Da je sreće da je ovo bilo odmah na startu ove generacije.

2 Likes

Najjace mi je bilo sto su svi povileneli za always online. Ja od kada sam je kupio nisam skinuo sa neta kao i manje vise svi koje znam.

Ma to čuveno kukanje i prenemaganje sa tim always online je ispalo smešno. Pogotovo što veliki broj igara i zahteva always online…

1 Like

Ja ću vjerovatno uzeti ovaj model bez optike jer će biti vjerovatno 2tb harddisc i neki bundle sa gamepass i gold za ispod 200$

Nisam je nikad skinuo sa neta ali znalo mi se par puta desiti da me izbaci u meni zato što je pukla konekcija. Ne često, ali dovoljno da i dalje budem protiv toga.

1 Like

Bez citanja teksta ne treba se loziti da ce streaming za gaming postati totalna zamena za pokretanje na klijentu, bar sledecih 10-15 godina.

Kupio sam Gears of War 4 kod i kada ga unesem izlazi mi “Sorry, an unexpected error has occured. The error has been recorded and we will investigate. Please try to reedem your code later.”

Da li se nekom desavalo ovo, prodavac kaze da error nema veze sa kodom?

Probaj na PC sa VPN-om da uneses kod.

1 Like

Uspeo preko VPN-a, hvala

Ili vpn+telefon :smiley:

Preko mobilnog sam aktivirao. Betternet i xbox app i nema problema :grin:

Ovo bi bilo sjajno da se ostvari:

1 Like

U videu se pojavljuju i neki naši

Bivši Sucker Punch / NVIDIA graphics programmer je sada u 343i.

Veliki broj novih radnih mesta u 343i i ostalim Xbox studijima. Izgleda da glasina od pre 3-4 meseca da Microsoft ima plan da zaposli 600 developera u svojim studijima i nije daleko od istine. Samo u Playground Games ima otvoreno oko 120 radnih mesta :scream:.

2 Likes

Tako da ništa od kraja Microsoft i njihove gaming divizije… Ali oni stvarno prave diviziju :grin:

1 Like

Daleko od kraja, više je početak.

Cek cek pa necemo da menjamo teze :smiley:
Konzolaski kraj ne znaci da se vise nece baviti gamingom. Mogu biti jako ispesni i bez konzola…

Pravice igre za Switch sto uopste nije losa stvar i sto mene licno jako radije :hugs: