Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

3 Month Xbox Live Gold Membership Card - £ 7.79

cdkeys

2 Likes

Društvo, šta možete da mi preporučite od dobrih multiplayer (local) i co-op igara u Game Pass-u što ima trenutno? Pored standarndih sportskih. Nešto onako dobro za druženje. Imam i Gold, pa verujem da je PvZ dobar, a šta ima na Pass-u?

Ashen, absolver, dead island, girsi, Halo MCC,

1 Like

Jel Ashen poseduje local multiplayer? Bitne su mi igre ono da mogu sedim sa nekim i igramo zajedno na jednoj konzoli.

Halo je tu zakon i imas ga u Gamepassu !

1 Like

Nema Ashen tu mogucnost, samo online coop.

Girsi su zakon za CO-OP, cudi me da niko nije preporucio.

Ja jesam :smiley:

2 Likes

Bolja je ova varijanta kupiš tri mjeseca za dolar. A za tri mjeseca biće opet neka akcija… :slight_smile:

1 Like

A gdje je to tri mjeseca za dolar?

Na storu, od prekosutra.

1 Like

Najbolja stvar u vezi te pretplate su akcije, ne znam ko placa regularnih 10$ mesecno.

1 Like

Meni je uključena pretplata na Game Pass za 10$ jer me previše mrzi da se cimam oko vijanja kodova i isključivanja pretplate :smiley:.

Dobro, gastarbajteri u naftno bogatim drzavama se ne racunaju. :d

10 Likes

Hmmm upravo mI isporucen Xbox One S, sada mi jos samo treba joy. Turio sam da se skida (tradicionalno) Halo: The Master Chief Collection, a onda sutra da uzmem I ovaj Game Pass.

4 Likes

Mozemo igrati MCC, konacno…
Monster Hunter World dolazi u gamepass

2 Likes

Vidjeh za Monster Hunter, valjalo bi se I to probati. Aktivan profil mi je onaj novi Noumerus Birch ili tako vec nekako, a sa starog profila koristim igre. Pa cim uzmem joy I live, eto nas u nekoj kombinaciji.

1 Like

za mhw pisi za bilo koju pomoc, ja sam dosta igrao, oko 350h… pretezno ls a sad i hammer

1 Like

Je*o me patak, Xbox One S nece da pokrene nijednu igru sa hdd-a ili diska. Samo se pokrene pocetni meni igre, I onda izadje u dashbord. Hard reboot nista nije uradio, kao ni soft ili hard format. Ili je konzola otisla u onu stvar, ili kontam da je mozda problem u HDD-u. Nazalost nemam nikakav eksterni hard disk da isprobam da li je do njega, pa kontam uzeti neki bezveze HDD I vidjeti hoce li moci pokrenuti nesto ako ga zamjenim.

Koja su iskustva, kakav hdd mi treba? Pri tome treba imati na umu da nisu velike sanse da je do hard diska, tako da ne bih uzimao 1TB, nego nesto samo da isprobam da li radi.