Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Baš sam to juče pomislio. Doduše, ne da se ne isplati kupovati, nego pređeš igru i tek ako ti se svidi kupiš je posle nekih godinu dana kad joj cijena padne na neku normalnu.

Juče mi je bio jedan od boljih gaming dana u životu kad sam sve to posložio fino u svojoj glavi. :slight_smile:

2 Likes

Ja kada sam poslozio, nisam siguran. Za 10$ uzmes 3 meseca pass na akciji, sto mu dodje 40 za godinu. Ako bih uzeo sada po ovim divljackim cenama za 50e gold, i gamepass za 1$, ne valja… A gold mi ne treba. Bolje mi da vrtim Sony naloge, biram kada i sta hocu da igram. Previse nekih indie gluposti koje me ne zanimaju…

Gledajući datume izlaska, već ove godine nakon Gears 5 imaju na svaka tri meseca igru?

Ovo je trenutni spisak od jeseni 2019. do zime 2020:

Gears 5
Wasteland 3
Outer Worlds
Battletoads
Ori 2
Microsoft Flight Simulator
Halo Infinite

Verovatno i Bleeding Edge bude za proleće, možda Minecraft Dungeons i Gears Tactics upadnu negde u tom vremenskom periodu.

3 Likes

Ne zajebavaj MFS je odlicna igra bar do sada je bila…

Pa pitao si koje godine pa onda koje igre pa sada to nisu igre… ok, lakše sa trollom. Svojevremeno se svaka indie ekskluziva za PS4 kovala u zvezde (The Witness i No Man Sky npr) a sada se od jednom ne računa… Please

1 Like

Bukvalno lista je troll i samo su Girsi i Halo dobri po mom misljenju ali nisam fan ni jednog ni drugog ali probao bih Halo.

Nzm sta je problem sa listom, igre su sasvim ok kakve su mogle biti. Mislim da previse zanovetate :grinning:

Koju ce da igra 0% ljudi na forumu. Sem Gearsa 5 ipak nema vise velikih igara za ovu generaciju. Halo je bese tek za next gen?

Izvadice ih gamepass sigurno, a u sledecoj generaciji moze da bude cupavo. Ocekujem potpuni haos na sledecem E3-ju.

@robotnjik Psychonauts 2 bi sigurno morao da upadne u timeframe do izlaska sledece generacije? Da ne zaboravimo, prvi deo je bio najbolja platforma generacije.

1 Like

giphy

1 Like

Da, trebalo bi, zaboravio sam na to!

Haha, dobar je.

A realno zašto da uvija priču a drugo ovo je njegov stil, brutalan i to the point. Car.

Jedino nije bas jasno sta se desava sa Psychonautsom, da li izlazi za PS4 posto je zapocet (i verovatno backovan od strane fanova) kao indie projekat.

Nema tu sta da izgubi, ako pukne i MS ih raspusti, uvek mogu da se vrate na crowdsource. Niko nece ostati bez posla ako se MS naljuti jer su vec jako dobro plivali u indie vodama. Ovo je verovatno bio laksi i brzi nacin da zavrsi neke krupnije projekte kao sto je Brutal Legend 2.

Sledeci bi morao da bude Klif Blezinski. Vratite tog coveka!

Kad smo vec kod toga mozda ni Dzon Karmak nije daleko od domasaja hrpe zelenih novcanica?! I to da radi na MS verziji VR-a. Druzenje sa republikanskom seljanijom mu nije donelo bogznakakav istorijski znacaj.

Ja cu da je igram. :slight_smile:

Taman da poredim sa Xplane 11.

2 Likes

Konačno Enslaved da dobije backward compatibility, kad sam vidio naslov posljednje igre koje će biti BC prepao sam se da ga neće biti.

Jedna od najdražih igara iz prošle generacije. <3

3 Likes

Već sam rekao ranije, zbog Game Pass-a igre koje Double Fine pravi mogu biti quirky do maksimuma jer ne zavise od komercijalnog uspeha a opet doprinose različitosti GP ponude.

Karmak je pod Bethesdom tako da će teško nešto od toga biti… Osim ako sam ne odluči da promeni pašnjak.

1 Like

Dobro, Karmak je Isus game industrije i mozda malo preambiciozan zalogaj, ali je Klifi stari drug i ranjiv posle brodoloma zvanog Lawbreakers.

Sta je sa Piterom Molinjuom? On bi se sigurno rasplakao od srece na ponudu. Ima sto godina i laze ali zna kako se prave igre i Fable je bio poslednji dobar Microsoftov RPG (ok, Ashen).

Mozda i neki japanac.

Kakav drim tim bi to bio.