Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Outer Worlds moze biti vrhunska igra, Obsidian valjda zna da napravi rpg majku mu.

1 Like

A da ti ne volis fallout, ja bas gotivim.

Evo boljiiii video u kom Tim više objašnjava o čemu se radi

btw istu majicu je Phil nosio na konferenciji…

Kad smo već kod akvizicija studija, Phil u intervuju spominje kupovinu japanskog studija:

I think it would be nice if we found an Asian studio, in particular a Japanese studio, to add [to our studios]. I liked it when we had some first-party capability in Japan. We have a small team there, but I think we can do more.

U vezi Double Fine studija:

“One of the things I love about Tim [Schafer] and the team at Double Fine is that they build different games to what our other studios build,” he says. “And that’s a strength. Because just like in video, just like in music, there isn’t one song that everybody loves. There isn’t one movie, or even a genre that everybody loves. So with Game Pass, we think about millions of different players and the different kind of games they will play. That diversity is really important.”

4 Likes

Posle poslednjeg update konzole, u ready to install pojavile se tridesetak igara koje mogu da igram na Game Passu, npr. Forza Horizon 4, Crackdawn 3, State of Decoy 2 itd. Da li postoji podesavanje da vidim samo one igre koje sam kupio ili dobio preko golda, kao pre update.

Kad odeš u My games & apps imaš sa leve strane da vidiš prema vrsti membershipa koje su ti igre instalirane a koje su ready to install.

Ma znam koje su mi igre instalirane i koje su moje. Buni me to, jer ovih 30 igara imam u delu za instalaciju, kao da sam ih kupio a nisam. Verovatno je to zbog novog update i koriscenja Game Pass pretplate.

Ljudi jel ima jos neko problem da se poveze live na xboxu? Evo patim se vec pola sata i nece, cim ugasim net poveze se, ukljucim net izleti error i izloguje se sam.

1 Like

Upravo sam na lajvu…

1 Like

I mene zeza live

1 Like

Live je offline za neke jer nesto sredjuju. Pise na oficijalnom sajtu status live-a. Bas sam i ja imao taj problem sa drugarima pre 5 min i prekinuli da igramo.

1 Like
2 Likes

Meni je lik ok, veći mi je problem što ništa posebno ili novo nemaju da kažu. Mlate praznu slamu svi na ovu temu.

1 Like

Sve za što veći broj pregleda i dosta komentara… Ali u svakom slučaju, očekujem da će ih ms ponovo zvati da vide konzolu pre svih… I da prave hajp :smiley: Kao što su radili sa X-om…

YouTube treba spaliti kakav je smor od medija postao i načina na koji moraš da praviš video da bi bio imalo gledan.

1 Like

Ljudi zarađuju dobre pare, tako da je to očekivano…

3 Likes

Ipak, Avengers: Endgame je bio sampion ove godine. Looper, Watch Mojo, What Culture su izbacili popreko 100 videa kukala ti majka.

1 Like

Cyberpunk 2077 I Kijanu :smiley: Koliko tek tu ima videa+ sada ide cela kontroverzna priča oko neke reklame u igri… To ti je tu tek komedija…

Rainbow Six Siege - $1.48 via Walmart.com

https://www.walmart.com/ip/C2C-ESD-Rainbow-6-Bonus-WM/777614501