Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

:joy::joy::joy::joy:

1 Like

Jel to preko onog microsoft rewards koji meni nikad ne radi…

1 Like

I sta dobijes sa tim? :slight_smile:

Dobijes poruku “Not available in your country” :joy:

3 Likes

Ahaaa, nisam znao za tu foricu. Odavno sam ispao iz Xbox-a, pa se tek sad vracam :slight_smile:

Pomislio sam malo pre z. sra**e, moram javno da kritikujem bolje da nisu dali.

Inside je super igra. Prešao sam u jednom sedenju i ostala mi u jako lepom sećanju.
Ako neko skonta šta su pisci hteli reći sa igrom neka mi javi. Imam nekoliko teorija, pa da vidim da li se neko slaže sa njima :slight_smile:

5 Likes

Pozdrav.
Da li mogu na Xbox One instalirati igru sa dvd-a Red Dead Redemption koja je namijenjena za Xbox 360?

Ako je igra original mozes, ako si je narezao onda ne.

Original je na dvd i zato mislim kupiti.
Pitam zato sto preko Gold Live ne mogu skidati besplatne igre za Xbox 360…

Možeš skinuti ako je region igre i naloga isti

VPN preko telefona ili kompjuter…

Cortana i MC…

6 Likes

Prilicno besmislen update koiji nas podseca na porazavajucuci egzistencijalisticki paradoks da je igara sve vise a vremena sve manje

Uz jedan mali dodatak da nas u budućnosti čekaju igre koje će izgledati kao nikada do sada.
Očekujem najbolju igru svih vremena u sledećoj generaciji 2020+

Ekipa imao sam ona tri mjeseca gamepassa za dolar koja sam zaboravio ponistiti. Mislio sam da nije tako ni vazno jer ionako nema na kartici dovoljno novaca. Sada vidim da imam dug i nemam opcije za ponistavanje gamepassa. Inace, istekao je jucer. Nisam palio gamepass vec dugo i nemam pristup xboxu do negdje 22.07, ali pretpostavljam da ga jos imam na konzoli, ali na dug i kad platim racunati ce mi od jucer da traje a ne od dana kad sam ga platio je li tako?

Najbolje da se uloguješ na Microsoft store sajt i vidiš u Subscriptions šta se dešava. Takođe kontaktiraj podršku da vidiš šta može da se uradi.

Moraš da kontaktiraš support preko sajta i da ti oni ponište taj dug… Ili da platiš, nema treće opcije…

Plati pa se klati, neko nekada mora nesto i da plati Micro$oftu, nemoj kao @Milan89SD :smiley: