Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Mislim da cu platiti, ne da mi se zezati sa supportom. Htio sam poceti kingdom come koji sam kupio, ali ce morati pricekati 3 mjeseca :smiley:. Steta sto ce mi vjerojatno 15-30 dana propasti od ta tri mjeseca

Evo uspio sam naci opciju da otkazem, u tom slucaju gamepass mi istice 11.08 (mjesec dana). To bi mi bilo prihvatljivije jer ionako nemam puno vremena za gaming, a ni pristup dobrom internet narednih 2 - 3 mjeseca. No, strah me da mi ne naplate sva tri ako otkazem i ostanem bez ovci i novci. Sto vi mislite?

Ako otkažeš ne uzimaju novac

Hvala, ali sam sam ispao blentav, Microsoft se u međuvremenu sam naplatio i ta opcija ponistavanja mi je da ponistim daljnju pretplatu 11.10. Zamijenio osmi i deseti mjesec, nekad mi se to dogodi. Mi ih u Hrvatskoj malo drukcije zovemo.

Pa kako ih zovete? 10 i 11? :grinning_face_with_smiling_eyes:

Kontaktiraj support, meni su tako obrisali zaduženje koje sam imao

Osmi je kolovoz a deseti je listopad :smiley: . Desilo mi se par puta da october protumacim kao osmi mjesec​:roll_eyes:. A neka microsoftu malo para, vec sam pola godine gamepassa za 4 dolara imao haha. Sad su se vec naplatili ko ce se zezat sa refundima ovo ono. Dotad cu vidit sto mogu na svom krsu od laptopa pokrenuti u ovih 10 dana bez xboxa, mozda halo wars jedino, ako i to​:grin:

Inace, primetio sam da Xbox One X dashboard izgleda dosta losije nego PS4 Pro - zato sto koristi 1080p rezoluciju. Navodno ovo je svesna odluka MS-a zbog toga sto su zeleli da ostave dodatnih 1gb (koje bi 4K dashboard pojeo) developerima… cudna teorija, i izgleda prilicno jadno izbliza… ali bitnije je naravno da igre izgledaju odlicno.

Jel moze malo pojasnjenje kako radi ovaj rewards i da li je upotrebljiv kod nas

Kod nas je radi…

Nekima radi nekima ne… Ja probao pa odustao. Ali jednom kad izvališ kako da se ubaciš u program, poeni samo lete i bukvalno ne plaćaš Gold i GamePass, plus ti nešto pretekne za igre…

1 Like

https://www.playground-games.com/2019/07/16/welcome-to-st-albans-house/

Izgleda nestvarno. Jedva čekam da vidim na čemu radi ova ekipa!

1 Like

Zanimljiv naslov :slight_smile: baš me zanima o čemu se radi :joy:

4 Likes

Zvuci veoma indie i istocnoevropski.

3 Likes

I to sa paljenjem xboxa jednom u pola godine :thinking:

@Djordje1990

Ima li me negdje na toj tvojoj listi? :wink:

Znaci da kidas, samim tim da sam zadnji put upalio xbox 2012 :joy:

1 Like

Neznam da li nekom znaci, ako zelite da izbrisete saves sa clouda, tako da mozete poceti ispocetka Forzu Horizon 2-3-4, Forzu Motorsport 5-6-7, AC Unity, Sunset Overdrive itd, trebate otvoriti my games aps. Potom izabrati igru, kliknuti start dugme na gamepadu, menage game add-ons, saved data i onda umesto delete all, stavite na saves sa vasom profilnom slikom, kliknite A na gamepadu, tada mozete birati da li brisete sa konzole, ili i sa konzole i sa clouda, ako cete oba delete everywhere.

1 Like


Lepo izgleda novi dizajn… Videćemo koliko će biti funkcionalan…

3 Likes

Otiso mi micro usb na xo s dzoju a treba mi za pc.
Sta da uzmem za pc (nemam na njemu bluetooth) da povezem bezicno. Vidim po oglasima neke male bluetooth adaptere na usb za pc po 300 kinti, valja li to sta?