XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

xbox_one_s
xbox
xbox_one_x
xbox_one

Imam jedno pitanje. Da li je moguće da na konzoli koju prodajem drugaru napunim digitalnim igrama koje bi on kasnije igrao isključivo offline, dok ja najnormalnije na novoj konzoli igram na svom nalogu iste te igre koje bi ponovo skinuo. Nadam se da sam koliko toliko jasno objasnio.

Samo konzola koja se namesti da bude Home Console može da igra igre offline. Ta konzola onda ima tvoj profil tamo a on igra sa svojim profilom.

Na novoj konzoli mogu opet staviti isti home nalog kao i na staroj s tim da stara neće ici online?

Da, na novoj konzoli možeš to uraditi. Samo je pitanje koliko će stara kozola moći biti offline jer će sa vremena vreme za neke igre tražiti da bude online, ali ne mora da znači. Iskreno, nemam iskustva sa ovakvim “shareom” pa je ovo sve teoretski. Možda neko zna više pa da podeli.

Živ bio ako ovo uradiš javi ovdje da znamo, i mene zanima a vjerujem i druge.

Mislim da svako može to da proba pa će se videti. Stavite da vam je konzola Home Console i idite offline. Startujte igre i videćete da li rade.

Tracker GamesIndustry.biz has revealed that the Xbox One X sold over 80,000 units during its first week in the U.K, placing it on par with the initial sales of the Nintendo Switch and well ahead of sales of the PlayStation 4 Pro (which moved only 50,000 units during its launch week). Publisher Chris Dring added that the “majority” of sales—about 55 percent—were for the Project Scorpio version of the console.

Perhaps the most noteworthy is the Xbox One S, which will reach the lowest price it’s ever been. Between November 23rd and November 27th, players will be able to buy the Xbox One S console for just $189. If you’re hoping for a bundled deal, a sale running from now through November 18th offers the Xbox One S and “an additional game” for $249, and a third sale running from November 19th to November 27th will let you save $50 on any 1TB or 500GB Xbox One S bundle. Which deal is best for you will depend on which games you intend to pick up with your Xbox One S.

@Gallardo

brate vadi source code sa diska, upisano je tamo nesto da moze da se cita narezan disk.

Mozda ces biti pionir piraterije na ONE-u.

Kad budemo dolazili da te obidjemo u fioku pricacemo ti kako napreduje piraterija :smiley:

Au al je grdan.

Da grdan tebra :slight_smile: …hahaha…

Bas je ruzan…bio bi ok samo da nije zut, ne pase mi…Ali dobro o ukusima se ne raspravlja…

Dzoj je cool. Konzola i ne bas…

Jednu sliku da postavim,cisto da docaram kako izgleda. Konzola je prilicno teska. Project scorpio ima nijansirano kuciste tako da izgleda kao da siva boja polako prelazi u crnu, sto je po mom ukusu. Prilikom rada ni jednom je nisam do sada cuo mada zbog posla nisam previse ni igrao. Verovatno ono sto je i najbitnije ima razlike u grafici, halo je i na one-u izgledao odlicno sada izgleda jos bolje iako igram na full hd tv-u. Shadow of war je bio na cekanju zbog nove konzole tako da i sa njim krecem uskoro.

I da dodam… nema slušalica u pakovanju xbox one x. Bezveze ali jbg

Kakav je HDMI kabl koji dođe u paketu? Kažu da su u MS posebno ponosni na njegov kvalitet.

Deluje vrlo kvalitetno, cini mi se da pise high speed na njemu. Meni od ide od konzole do pojačala, pretpostavljam da ako kasnije uzmem 4K tv moram uzeti isti takav od pojačala do tv

Taj Premium High Speed aka “HDMI 2.0(a,b)” kabl ti podrzava 4K u 60Hz(fps) plus HDR. Dok ovaj obicni HDMI 1.4 podrzava isto 4K ali samo do 30Hz(fps) i ne podrzava HDR. Inace isti takav kabl ide sa Ps Pro.

U prevodu dok ne uzmem 4K tv zbog 60fps,dobar je i obican hdmi