XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

xbox_one_s
xbox
xbox_one_x
xbox_one

Da, HDMI 1.4 prenosi isto 60Hz - fps u Full HD-u. Ma da koristi taj kada si ga vec dobio…

sa reddita
snowlerbladerxbox Xbox Hardware Team

Hey all, I had to respond to this thread to clear up some things.

A big part of the HDMI spec (and of most specs) is insertion loss. This depends on a whole host of things, but includes cable construction, insulation used, gauge of the conductors, and the connectors. The cable we ship with the X or S is indeed a quality cable and should be great if the length is sufficient.

There are cables you could use at 2m and longer that would have issues at 4k/HDR. Certainly, you should be careful when choosing a cable longer than the one in the box. I’m not advocating that expensive cables or certain brands are better, but not all cables are made equal.

Uskoro izlazi i 2.1 , koji poboljšava gameplay…
Neću više,brišite ovo…

HDMI 2.1 ce prenositi 8K u 60HZ i 4K u 120Hz, plus dinamicni HDR.

Lelee , pa tu će trebati naočare sa specijalnom dioptrijom,da bi’ sve po’vatao…

Xbox one X je jedina konzola na tržištu koja podržava 2.1 HDMI… A šta će to zapravo da znači, videćemo za nekoliko meseci…

Najveća gaming novina u vezi 2.1je uvođenje i podržavanje Freesync-a, do sada dostupnog samo na pojedinim PC monitorima.

Dobra vest je da je monitorima pala cena i to dosta, tako da će to biti sigurno super za nas koji smo na monitorima. Za vas sa televizorima, videćemo uskoro…

:slight_smile:

On samo kuka, a pored konzole stoje mnogo dobre sluske…

Ne kukam što Milan kaže😁. Više sam zbog onih koji bi možda kupili konzolu pa čisto da znaju

Što bi’ kukao? Ti samo kažeš:
“Ajde sada reci aaaa…” i opa… evo nove sluške!
hahahaha

Treba mi dva aaaaa za nove sluške. Šalim se malo

Nema veze. Svi te ovde vole i cene jer ti imaš svu opremu. A ko te “provocira” na aktivnost? Čika pleja! haha
Ti ako ideš kod švalerke nekad noću, kažeš:
"Znaćeš da sam ja kad viknem 3x " aaaa "
hahahaha
(prebacite ovo u offtopic)

Mršava ponuda

Odličan video, hvala. Na kraju kazu da rade na intervjuu sa Xbox BC timom :sunny:.

U Game Pass dodati Gears of War 4, Darksiders Warmastered Edition i The War of Mine.