Xbox one X VS PS4 Pro

Pošto će ovoga biti ekstremno mnogo u buduće…:

Muka mi je vise poredjenja…golim okom niko nista nece videti…rade igre pa rade…previse smaraju

2 Likes

E jbg ko ima tv sa jacim ekranom od 1080p sigurno nece ni blejati sta je bolje Ps-pro ili X1X (kupice oba ako je gamer)

Ovo sa konzolama je cist brendig…tipa imamo proizvod za siroke narodne mase i proizvod za posebno trziste.

Pa jel vi igrate igre zbog grafike ili gameplay-a. Meni je to totalno nebitno, naravno dodatni plus ako igra ima dobru grafiku ali ja i dan danas cepam Marija na emulatoru!

0B0E58B7-5C26-48EB-A72A-45230930B34E

8 Likes

Ova tema kod mene ide sa statusa Tracking na Muted :slight_smile:

1 Like

Svaka cast. Ali bas bacas/gubis pare :smiley: .
Ako uzivas u tome samo napred.

1 Like

Uvek se setim onih PsVita :smiley: , i da cu verovatno morati da kupim neku kada krenem da sljakam sada. Posto upadam u firmin prevoz i onda blejim do 1h u busu.

Definitivno kada izadje PS5 idem na darkside, reseno nema gde vise.:sunglasses:

1 Like

Tako sam i ja za mobilne telefone pucao-menjao ih mesečno ponekad. Nije se zadržavao ni jedan duže od tri meseca (sve su to bili premijum telefoni). Srećom pogledah neki dokumentarac na RTS-u čini mi se da se zvao Zašto trošimo i ja skapiram da bacam pare uz q…c! Nisam to gledao sa te strane bitno mi je da imam dobar telefon a ispaštam sa druge strane doduše tad nisam ni imao auto, ni devojku pa je morao negde višak da se potroši :slight_smile:

1 Like

Haha. Ja sam isto tako pročitao neki članak u onom časopisu koji prodaju beskućnici i rehabilitovani narkosi, “Lice Ulice” Članak se zvao “U kandžama konzumerizma”. Dovoljan mi je bio samo i naslov…

1 Like

Telefon svake tri godine, jedna konzola po generaciji. tacka. :slight_smile:

U prosloj generaciji sam kupio tri xboxa dok nisam dobio cestit primerak bez rrod-a. Onda ga zamenio za PS3.

Sad uzeh polovni ps4, i ne verujem da cu ista menjati do sledece generacije.

2 Likes

PS5. kontam da puni “novi broj” donosi novu generaciju. Pro,X, ZNJ, me ne zanima :smiley: Doduse prvi sam trubio da cu uzeti PRO day one, na kraju uzeh polovni PS4.

Kontam da ce PS5 biti barem kakav takav iskorak.

Po naski. Kada prestanu da izlaze hit igre za ps4, i krenu samo na PS4.79b/12 revizija. :joy:

@jahalang0112 mislim da ce ga nazvati ps4turbo charged :slight_smile: hehe