Xbox One za neupućene

Ne postoji piraterija ni na xbox one ni na ps4.

Ma znam za to,samo sam mislio da mozes igre da igras offline!

Trebalo bi da mozes, ali si ocigledno zestoko uskracen jer gubis pristup elektronskim igrama, deljenju naloga (uz nizi trosak), rasprodajama (uz nizi trosak)… Tako da ti ostaju samo fizicki diskovi.

Koja je to super cena? Kako li je uopste banovana konzola, nije mi bas najjasnije. Mozda je samo nalog banovan.

cena je 100 e , neznam kako je banovana,cekam odgovor!?

Pa to i nije super cena…prodam ti ja plastocnu kantu za 50? Upotrebna vrednost i jednog i drugog je ista…kante mozda malo veca jer mozes nesto u nju i da stavis :smile:

Hahahhahaha…kad mi treba kanta javljam se!

Bezi ti od toga druze,ko zna sta je sa tom konzolom?!

Odustajem…mislio sam da nijhe neki veliki problem ali…bolje provereno!!!

Citirati cu ti moj prvi post na ovu temu, sta sam ti rekao:

I ne vezano za ovaj post nego za tu konzolu koja je banovana, plus racunaj na to da ne mozes niti sve fizicke igre igrati na toj konzoli, jer ima igara koje ne mozes igrati ako nisi spojen na Live/PSN.

Pitao si da li novo, znaci da imas para za novu, uzmi novi XO i uzivaj.

Vidi ovako,s obzirom da treba da kupim 2 konzole,1 klincu I 1 meni,opredelicu se verovatno za 2 polovne jer mi je to jeftinije.2 nove konzole su mi vec previse para,zato stalno pitam sta,kako I zasto! I VEOMA sam zahvalan na komentarima I predlozima.
Kad smo vec kod pitanja evo novog: kakva je mogucnost povezivanja konzole putem bezicnog interneta,ima li konzola tu mogucnost ili je potrebno kupovati neki dodatak za to?

Moze da se poveze jer ima ugradjen wireless cip.

Jeeeee…hvala jos jednom!

Evo bas sada gledam, imas ovde u XBR Shop-u polovne konzole, i sto je odlicna stvar imas 6 meseci garancije, XO od 500GB za 210e, radje uzmes odavde nego tko zna od koga preko oglasa. Kontaktiraj @ninja na PM i dogovoris se, a i evo ti link, pa si pogledaj :wink::
http://www.xboxrepublika.com/shop/konzole-xbox/polovne-konzole/

1 Like

Hvala! Pogledacu.Nego ja imam ponudu da menjam moj Xbox360 uz doplatu pa gledam sta mi se vise isplati!
U stvari imam I moju I klincevu konzolu pa mi je izgleda zamena uz doplatu naj jeftinija opcija trenutno!

1 Like

Planiram da pazarim XO najverovatnije slim verziju. Možda uzmem i kinect uz njega. Da li neko ima iskustva sa novim kinectom - kakve su igre? Vidim da ih nema mnogo? Da li će možda ipak napraviti unazad kompatibilnost sa starim kinect igrama?

Kol’ko sam primetio, izgleda da su digli ruke od kinect-a.

1 Like

Alo uzimas zbog kinecta uzmi x360

1 Like

Ne uzimaj kinect beskoristan je pogotovu ako uzes One s jer ni nema port za kinect.

Kinect je za MS trenutno kao RROD nekada, zele da ga svi sto pre zaborave.

1 Like

Hvala ljudi Xbox 360 + kinect imam jaakoooo dugo i ima stvarno dobrih igara za kinect - kolko vidim u ovoj novoj generaciji baš zaista kao da žele da ga se otarase, šteta :frowning:

Da li ima neke razlike ako se uzima Xbox One običan ili slim po pitanju igara? (kolko vidim S ima samo unapređeni Blu Ray player)

1 Like

Nema razlike. Secam se da je bila prica da xo s ima veci fos za 2-3 u nekim delovima forze horizon 3 ako se ne varam…imao sam oba i ne vidim razliku, jedino sto je xo s mnogo lepsi i manji + no power brick