Xbox Republika - kladioničari

I to utakmice iz Francuske 1 i Italije 1 kon.ishodi,ja sam te lige i igre prestao da igram jos pre 15 godina. :grinning: Golovi su najisplativiji da se igraju,kombinacije kon.ishod+golovi ili TIM 1,TIM 2 daje 2+,3+…

tiket vise srece nego pameti

4 Likes

Partizan iz 1 u 2 plus.i.dobitak bi ti bio 400 000. :smiley:

1 Like

C52A67B2-890B-4B2C-B86D-8C9E53EBA5B6

5 Likes

E bravo :wink:

Nego znas trebao si jos da dodas dvojku na San Lorenco , po meni danas Temperlej : San Lorenco 2 (kvota 2 okruglo) bio fiks dana, mada i Independiente bi veceras trebalo da dobije.

E da i basket Bruklin : Denver 2 (1,60) bi trebalo da dodje.

Ja nit pratim nit me zanima, samo ponekad odem da malo ozivim nedeljno popodne. Nije bas da ne pratim ali to je samo fudbal i one najjace lige i naravno ligu sampiona i ligu evrope. ovo sto sam odigrao je bilo daj da nadjem pet parova kojima kvota ne prelazi 2.00. One argentince newells nisam mogao da nadjem koji su to timovi da bi pratio rezultat. :smiley:

Jos sve tekme isle jedna za drugom sem nemaca. Krenu nemci u 18:00, vidim u 12 minutu Freiburg crveni karton, rodilo :smiley:

1 Like

Nisam odigrao tiket ne pamtim. Ovo izlupao,ako ne prođe ovo je poslednje pivo na terenu. Money: out of stock.

Jucer navecer igrao live, stavio 50e i na kraju sve izgubio. Ne smem opet pocinjati sa tim live kladenjem…Najbolje je ovako igati listic direkt uplata preko kladare i vojla, ovaj live preko kompa je ziva zaraza…A i uplate preko kompa isto…

slazem se . lajv je veliko zlo

2 Likes

Zato sam ja cim me zena vidila da sam jucer navecer igrao dao njoj karticu :slight_smile: , odma je primetila promenu po meni, napetost :slight_smile: . Retki su oni koji znaju (ce) odustati a igraju live…

1 Like

Easy money :grin:

Odigrao sam jos jedan tiket za 500 din, onako herojski.

Hanover - Leverkusen 2
Leipzig - Hertha 2
Lyon - Marseille 1

Herojski zato sto je kvota na hertu bila 5.50. reko ko ga jebe, na kraju hertha udje a leverkuzen odigra 4:4, kvota bila 1.90. hteo da se izbodem sestarom. dobitak 10.500 din. Lyon takodje dobio.

3 Likes

Postavicu u toku dana tiket sto je covjek pogodio. 104.000KM

sunce ti poljubim…

‘nako :grin:

4 Likes

Ja pogodio reala cistu dvojku, kvota 4, medjutim padoh na liverpulu 1.50 :smiley:

Uvek moze gore. :joy::joy:

3 Likes

U jbt pa ovo je za streljanje , mislim ko bre vezuje prelaz iz 1 u 2 i kvotu 32 sa kvotom 1,20, totalno ono van pameti.

Nego danas mozda ne bi bilo lose probati na Zenit da ce da da 2 gola u Lejpcigu, sad jes da su Rusi dosta nepredvidivi, ali ipak mislim da je Zenit ovako dosta iskusniji i renomiraniji tim od Red Bul Lajpciga, uostalom Zenit je vec i osvajao Ligu UEFA.
Kvota da Zenit daje 2 gola ili vise je 4,65, po meni vredi probati staviti na tiket za neke sitne pare.

Slabo se kladim na fudbal, odigram tiket tek tako da kažem da sam igrao. Više volim da uživam u fudbalu. Ima li neko da prati NBA? Pošto ja kada krene playoff znam odigrati 20tiketa dnevno. Igram samo ispod igrače i to je to. U RS nema poreza, mada se kladionice služe svakakvim trikovima da vas ukanale. Mora se kao vezati 5igrača, i čim je uplata jača od 20km=10€ blokiraju vas. Ajde da ispratimo ovo večeras, pa se javljam ako prođem.

Odigrao milan 2-3, lazio gg i marseille 1. Videcemo :blush:

Edit: :grin:

Ja odigrao sistem, i opet jednu pao hahahahaha. Prodao me Lazio šugavi, imao sam 1&gg, i odigrao arsenal 2&gg. I da sam pao jedan izvukao bih 50evrića ali neće pa neće.