Xbox Republika - kladioničari

Tako je ti si moj covjek:tap:

Spartak Moskva - Barcelona GG3+
Galatasaray - Manchester Utd GG3+
Juventus - Chelsea GG3+
Valencia - Bayern GG3+

mislim da galatasaray nece da zabije gol ali opetto je moja pretpostavka bolje metni cistu 2

United prima gol skoro na svakoj utakmici ove sezone, mislim da ce biti dobra kvota GG3+

To je istina ja bih najradije da izgube ali jbg sudci su tu:lol:
CHELSEA FC :rock:
P.S Nemislim da je Man UTD slab vec ih ja uopce nevolim al jbg kad su dost dobri

To si 100% u pravu, ako ih nece, sudija ce da je udugra u gol :slight_smile:
A, za Chelsea nisam siguran, nemaju napadaca Torres decko u kanalu :smiley:

Bit ce kad se Torres rasplamsa a tu je odlican Daniel Sturidge a na zimu neponovljivi Radamel Falcao:party:

Mozda za neku sicu na iznenadjenja
Dinamo K-PSZ 1
Zenit-Malaga 2
Ajax-Dortmund 1

Ukupna kvota 48.03 u mocartu. :slight_smile:

Sto da ne Ajax je dobio City i u gostima i doma Dinamo K ajde nekak ali tesko ali malaga bi mogla dobit jer je dobra ekipa

WBA - SUNDERLAND ki 1 2.10
RENNES - SOCHAUX ki 1 1.70
PALERMO - GENOA ki 1 2.10
NANCY - ST. ETIENNE ki 2 2.20

mozda i ovo
HEERENVEEN - TWENTE ki 1 2.90

Ukupna kvota (sa utakmicom her-twe) 47.83

Ovo igram sutra,cisto da se nadje jedan tiket sa iznenadjenjima :slight_smile:

pu ***** ti danas padnem na Leverkuzenu za 4400 i sad padnem na Milanu za 2700 , ne mo’s pogoditi pa to ti je.

Tuzni PSG sinoc…sa igracem vise izgube 1-0 i ja OPET padam na njih… :frowning:
Imao na tiketu-Celzi,Everton,Man.Junajted,Milan,Leverkuzen sve kecevi,i dodam Parizane…tuga.
Zato danas Lion dvojka k’o kuca. :slight_smile:
Dajte jos neki predlog za danasnje utakmice. :wink:

Ja gledao PSG do pola prvog pv, i kazem burazeru ovi ce izgubiti od ovih sto nisu igrali sa njima 30 godina i prebacim tekmu…
Evo sad vidim da sam bio u pravu! :slight_smile: Strasno.

Rad - Crvena Zvezda GG (2.00) Lepa kvota

Da, lepa kvota. Mada bih ja onako navijacki odigrao keca! :smiley:

@badr Takav tim…tuga.I pre dve nedelje padnem na njih u gostima su izgubili od Soso-a.
@jezd0 Odigrao na Zvezdu samo 2,stavio jos Basel,Lion,Udinese dvojke,Nordsjeland,Marsej,Roma keceve.Pa valjda cu biti srecniji danas. :wink:

Meni nesto nije zao, al’ eto krivo mi za tvoj tiket, jer u la France navijam za Lion. :slight_smile:
Sad cu i ja da kladze da odigram nesto, pa ako budem mislio da sam sta pametno odigrao postavicu ovde. :slight_smile:

:wink: Neces moci da odigras na Lion poceli su u 14h,ali postavi obavezno.Pa da navijamo.He,he,he. :slight_smile:

A evo i veceras Psg resio da “proda”…Srecom nisam odigrao tiket(a nije bilo ni nesto interesantno),tako da navijam da ih Valensija veceras izbaci iz Lige sampiona. :wink:

I ja navijao za Valensiju, al’ jbg… :confused: Juce me srusio Utd, ja igro X-1, tekma znas kako jetekla verovatno…