Xbox Republika - kladioničari

Ja igrao danas 1-1 Juve, normalno nije razocarao. Posto i navijam isto sam igrao i zadnji put. Tad sam dobio i PSG, ali veceras mi nesto sumnjivo bilo, razmisljao sam ili x-1 ili x-2, nekako nisam bio siguran, i bolje sto nisam to odigrao jer bi drugo poluvreme pao.
Sad cekam jos samo NBA, ali to ce se videti tek sutra, posto utakmice pocinju i od 4h posle ponoci, ali mislim da to prolazim lagano. :slight_smile:

Naravno.Opasna utakmica. :slight_smile:
Hoces danas da “ispratis” LE?
Ako imas neki zanimljiv predlog postuj(te). :wink:
@Vid Dobro si “namirisao” Psg. :slight_smile:
Jesi prosao tiket? :wink:

Haha, da, sedeo sam do ujutru da gledam one Lakerse. :smiley:
Ne znam da li se neko trudio da gleda utakmicu, gubili su 19 razlike na poluvremenu, treca cetvrtina se zavrsila 18 razlike. Ja se nerviram, jos ta utakmica mi ostala, gledam onu trecu cetvrtinu, tuga, mislim gotovo… I onda cetvrta 9/33 za Lakerse. :smiley: To samo Brajant moze, 42 kosa, 12 asistencije. :smiley:

Znaci prosao si? :slight_smile:
Lepo,lepo. :wink:
I ja opet odigrao danas nesto malo da pratim…
Benfika-Bordo 1
Totenhem-Inter 1
Levante-Rubin X2
Bazel-Zenit 2
Plzen-Fenerbahce X2
Stutgart-Lacio X2
Steaua-Celsi 2
Na stotinu dinara dobitak 4580. :wink:

Jbg… :smiley:
Ali dobre si stvari odigrao, ja preskocio veceras, nastavljam sutra NBA. Nekako mi to vise ide jer vise i pratim. Mada kad ima utakmica odigram na jedan tiket oba, jedino mi se par puta desi da padnem odmah na fudbal tipa 1, 2 utakmice, a da NBA sve prodjem, al sta ces. :slight_smile:

Ja jedino znam da je Majami prvak.He,he.Salim se.Nemoj da vezujes sa fudbalom,mozda i uzmes neki kes. :slight_smile:
Svaka cast,daj salji neki interesantan NBA predlog. :wink:
Slozio sam fino,ali eto dve “suve” dvojke me zeznule veceras…Celzi i Zenit…:stuck_out_tongue:

Jao kolko mi je drago sto je barsa razvalila ove zabare ne mozete da zamislite a jos sam odigro duplu pobedu na barsu i to mi je uslo ali na tiketu me sebao salke majmuni i ja debil igram na prolaz salkea i sjease me ali nema veze bitno je da je barsa prosla :slight_smile:

Jos malo i eto ga derbi :).Nadam se pobedi Zvezde posle ‘‘teskog’’ i izjednacenog poluvremena.
Zato sam singlirao X-2 za 300 dinara da mi bude jos zanimljivije.He,he. :wink:
Sta vi tipujete na danasnjoj utamici? :slight_smile:

Puko si na tiketu u najavi :stuck_out_tongue:

Sent via S4 I9505 using Tapatalk 2

Tipujem da ce biti razbijenih glava, to je jedino sto je sigurno. A sto se utakmice tice, nadam se pobedi Partizana ali sad koliko je to realno… videcemo.

Ja stavio 3 hiljade na Galatu 1 , Nancy 1 i na Zvezdu 2 !
Pa sta bude bude :smiley: I neckao sam se da stavim na augsburg jos i nisam smeo a oni dobili opusteno 3-1 …

@Intruder
Ha,ha,ha.To mi ostao kusur od piva 300 dinara,pa reko’ da probam. ;)Bolje da sam uzeo jos sest piva. :slight_smile:
@Jovan
To je sigurno,nazalost derbi utakmice su takve.Zato 'ladno pivo sa ekipom uz tv prenos. :wink:
E,sad ja bi zeleo pobedu Zvezde,ali sto kaze sinoc moj prijatelj ‘‘neutralni navijac’’ bice nereseno.Nadam se da gresi. :wink:
@Xbox Marko
Uuu,pa bice to lepa isplata. :slight_smile:
I Valensiju si mogao da stavis,ali naravno uz manji ulog.

22 k dobitak… :smiley:
Poceo Galata.

Izgubi zvezda j… im mater u p… znaci u zivotu necu vise gledati ovaj nas fudbal :punch:

@kemi lemi bolje ti da si dao te pare za pivo,tu ne mozes da puknes a zasigurano dobijas :smiley:

Nije losa utakmica bila,realan rezultat 2:0 za domacina koji osvaja 6. titulu…

Sent via S4 I9505 using Tapatalk 2

ode 3 hiljade…

Nije valjda da si samo na zvezdu puko? :smiley:

Sent via S4 I9505 using Tapatalk 2

@jezd0
To i ja uvek kazem,ali ipak ispratim nas derbi…nazalost jos nam je to ostalo od domaceg fudbala.A eto Zvezda je igrala makar bod da uzme,angazovanje…tuga.I ja sam razocaran.
@Intruder
‘‘Za malo’’,islo je iz X…ali u 1…:)Sta da kazem…snovi o tituli su gotovi… :frowning:
@Xbox Marko
Sr**e… :frowning:
I Nancy izgubi,a delovao je kao dobar kec.Hteo sam juce umesto Zvezde da stavim Valensiju,Belinzonu,Galatu i Sligo za 200 dinara…Postavicu posle neke parove koje cu da ‘‘ispratim’’ danas sa 100-200 dinara,pa ako pokusas ponovo…naravno sa manjim ulogom. :wink:

HAha to si stvarno u pravu znaci sinoc se stvarno iznervirak ali glavu dajem da cu opet gledati sledeci derbi.
Inace za 6 dana je finale LS-a za tu tekmu mi GG3+ zvuci savrseno samo ako daju lepu kvotu sto cisto sumnjam

@jezd0
U pravu si za taj tip GG3+,a kvota ce biti oko 1.60-1.70.E sad ko ce i da uzme trofej…to je vec zeznuto. :)Mnogi bi voleli da to bude Dortmund(realno i bilo bi zasluzeno),a sa druge strane i silni Bayern zeli da kompletira jos jednu sjajnu sezonu…stvarno igraju opasno dobro.Tako da sto kazes bolje ‘‘juriti’’ golove.U svakom slucaju spektakl u najavi. :wink:
A evo i po meni za danas neki tipovi:
Zenit-Volga 1 (1.25)
Celzi-Everton 1 (1.65)
Njukasl-Arsenal 2 (1.55)
Totenhem-Sanderlend 1 (1.28)
La Korunja-Espanjol 1 (1.60)
Geteborg-Kalmar 1 (1.70)
Fereira-Porto 2 (1.22)
Kaljari-Lazio 2 (1.7)
Barselona-Valjadolid 1 (1.28)
Na 200 dinara eventualni dobitak 6000.Taman. :slight_smile: