Xbox Republika - kladioničari

Ja navijam za dortmund i stvarno bi voleo da osvoje trofej :slight_smile: mada i bajern igra odlicno

Nije sreca , oborio me i Nancy , papci izgubili 1-2 a treba im za opstanak…

Jos samo Lazio…i isplata. :slight_smile:
Ipak promasaj…Lepo se kaze:Ko igra na Lacio… :(Sr**e.

Padoh ja na Lazio…NE MOGU DA VERUJEM ZNACI
Ja jos prepisem sve od tebe , stavim 150 i 4200 dobitak i smrdljivi Lazio gubi…ZATO I NE IDU U EVROPU E NEKA !

Ako su dosli svi ti ziceri, naravno da padas na poslednjoj tekmi, u suprotnom kladionice gube silne milione (lakse im da nameste neku tekmu za par miliona).
To se meni desilo nekoliko puta, od tada vise ne bacam pare u kladionici.

@Xbox Marko
Brate Mare poludeo sam.Sedim ispred zgrade sa prijateljima i samo gledam u fon jel vode Rimljani,kad ono…A bas sam se ponadao. :frowning:
@DjGoran
To jeste jos su to Italijani,poslednje kolo… ;)Volim tako da ‘ispratim’ neke utakmice vikendom,pa ako prodje.A Barca mi je bila poslednja.:wink:

I ja sam , taman sam pomislio da cu se izvuci za ono sto sam puk’o juce…

@Xbox Marko & Kemi-Lemi

Jbg momci, bice bolje, glavu gore, u****ace vas neki drugi put. :wink:

@Jovan
To care. :)Ha,ha.
Sto rece Intrudrer,bolje da sam uzeo jos koje pivo dobio bi makar jos jednu gratis majicu.He,he. :wink:

Lepo je kada te zezne jedan par da im se nacestitas nove godine, a gde ces bolje ako im taj poraz upropasti sezonu.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

E da se i ja malo pohvalim , prodje mi tiket nakon duzeg vremena.
Vezao sam 6 utakmica iz Africke zone kvalifikacija za SP a ukupni koeficijent je bio 131.

Dalkle pogodio sam :

Sudan - Gana 2 (1:3)

Bocvana - Etiopija 2 (1:2)

Centralno Africka Republika - Juzno Africka Republika 2 (0:3)

Angola - Senegal X (1:1)

Gambija - Obala Slonovace 2 (0:3)

Benin - Alzir 2 (1:3)

Ja nesto ne igram nista, zavrsava se polako NBA koji jedino i igram, veceras druga finalna utakmica playoff-a. Pravo da vam kazem voleo bih da Heat izgubi. Zanimljiv mi je onaj Bosh, mada je glup igrac, Ray Allen naravno super, ali ovi ostali su smaraci. Pogotovo onaj LeBron. Ne mogu da ga podnesem. Bas je skoro Denis Rodman komentarisao za njega, i stvarno je u pravu.
Dennis Rodman says LeBron James ‘average’ if he played in '90s - ESPN Chicago

Posle duze pauze danas sam odigrao tiket.Evo parova:
Kijevo-Napoli 2 (1.75)

Rozenborg-Alesund 1(1.52)

Maribor-Gorica 1(1.40)

Sahtjor D.-Metalist K. 1(1.70)

Tvente-Herenven 1(1.48)

Austrija W.-Vaker 1(1.40)

Ferencvaros-Keckmeti 1(1.40)

Panatinaikos-Verija 1(1.70)

Krakovija-Legija 2(1.80)

Juventus-Lacio 1(1.35)
Ukupna kvota ovih deset parova je 78,uplatio sam 100 dinara…pa eto bice ovo ‘‘lep’’ tiket ako prodje sve. :slight_smile:
Englesku Premijer ligu sam danas preskocio,a sutra mozda odigram X-1 Liverpul-Mancester Junajted za 200 dinara. :wink:
Ako imate neki dobar predlog za danas-sutra…podelite. :slight_smile:

Zeznuo tvente. :wink:

Sent from my Asus Padfone using Tapatalk 2

Nisu oni bas neka sigurna momcad mene su dva puta zeznuli i od tada nikad vise

@Vid i WERTA
Ma tuga… :slight_smile:
Pogodio sam Napoli,Rozenborg,Ferencvaros,Legiju i Juve.Ostale utakmice zavrsene remijem i indenticnim rezultatom 1:1
:frowning:
Eto kao favoriti ovo-ono…na kraju vecina zadovoljna jednim bodom.A i kladionica mora od neceg da zivi. :wink:

Ma jbg bas mora pozorno da se prate odredjene momcadi,to je kljuc ovdje.

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Kakva su vam predvidjanja za vecerasnji super-derbi Srbija-Hrvatska? :slight_smile:

Evo sta sam pogodio u ponedeljak. :slight_smile:


Jedan novogodisnji sa Kopaonika :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk