Xbox republika radio

Svasta moze da padne na pamet na +38 stepeni pa tako je meni i robotnjiku pala na pamet ideja da napravimo XBR radio. jos smo u zatvorenoj test fazi, ali cemo ovih dana da se potrudimo da bacimo neki oficial test. naravno to ce biti streaming preko vaseg omiljenog playera i naravno napravicemo neki raspored ko kad i sta pusta dok ce naravno clanovi foruma biti u mogucnosti da se oprobaju u dj-ingu.

sto se tice muzike izbor je na vama s tim sto odmah u startu da vam napomenem da se nece pustati narodna muzika. znam da ovo mozda zvuci okrutno i za nekog cak i uvredljivo ali eto to je nasa odluka. kome se ne svidja nek jednostavno ne slusa XBR radio.

recite vase misljenje o ovome i stay tuned :slight_smile:

1 Like

Ja sam prvi koji Vas podrzavam narocito u tome da se ne pustaju narodnjaci kao sto si napomenuo kome se ne svidja ne mora da slusa . To majstori od mene imate jedam veliki +:heart:

eto super, ali ajde da se vise ne diskutuje o tome dal ce se pustati narodnjaci ili ne. ovo je tema da cujemo feedback od clanova foruma dal su za radio ili ne a ne da se svadja oko toga dal je narodna muzika dobra ili nije.

To je super ideja!!!Meni se svidja!!!POdrzavam rokerski!!!:rock:

Tacno vas treba drzati na suncu :sun: Jako zanimljiva ideja. Itekako mi se svidja i nadam se da cete to realizovati u sto skorijem vremenu. Bas nam treba osvjezenje na forumu i mislim da je taj radio pravi pogodak.

Svaka cast za ideju jos jednom :beer::beer::beer:

Tako je,puna podrska,samo napred!:da: Opletite neki dnb da cepa malo! :cool:

Svaka cast na ideji, naravno podrska. :da:

odlicna ideja i podrska!!!

hah naravno ja cu biti zaduzen za dnb i dub :slight_smile:

Veoma interesantna ideja,imate + od mene vec u startu sto se narodnjaka tice. Uz dobar odnos zanrova koje pustate moze biti pun pogodak.

Super ideja,samo da muzika bi sarena tj za svacije usi :smiley:

Kad vec pricate o novim idejama,zar ne bih bilo lose da postoji neka otvorena tema gde bih mogli svi da predlazu svoje ideje za poboljsanje republike,pa sta vam se svidi da uvazite;)

Izgubismo Vladu :smiley: Jeste uspeli da saznate da li je ono juce bilo do mene ili tebe?

  • i od mene,pa cemo videti kojim tokom ce sve to ici :wink:

Totalno podrzavam, i ako treba voditi cu emisije :wink:

Mogu da kazem bez rezerve da je ideja fantasticna i da ima veliku perspektivu da se razvije u nesto zabavno. Posto je admin core zagrizen za DJ-isanje potpuno je prirodno da se na neki nacin ta interesovanja objedine sa gamingom. Mozda ubaciti i neke kontakt emisije, kvizove i neobavezno caskanje o igrama…

Odlicna ideja i bilo bi lepo kad bi bilo i malo rnb.

heheheh dub step meni zvuci kao da Marcus Fenix sece limenke testerom, sta cu ali tako zvuci, ne mogu da uzivam u tome nikako…

btw ideja je odlicna, moze da se ubaci i neka emisija o review-u igara ili o tome kako skupiti achievemente, ma ima 100 stvari jos ne mogu sad sve da se setim…

Uz sve gore navedeno dodao bih još i da se puštaju soundtrack-ovi iz igara :slight_smile:
Ideja je fantastična a muzika je svaka dobra ako se proberu numere

Slazem se, soundtrack iz raznih igara bi bilo super!