Xbox Series S|X tema

Još jedna epizoda beskonačne indijske serije…

We can confirm via our sources that the entry-level Xbox Series S will cost $299 at retail, with a $25 per month Xbox All Access financing option, which Microsoft is planning to push hard via various retailers and a large global rollout. The more powerful Xbox Series X will cost $499, with a $35 per month Xbox All Access financing option.

https://twitter.com/h0x0d/status/1303165187369832448?s=20
ezgif-7-6f9ba85431a5

4 Likes

Odlican dizajn, super cena. Realno nije mogli biti bolje od ovoga…

2 Likes

Grundig tranzistor iz sedamdeset neke. Svidja mi se vise nego X

8 Likes

Evo potvrde od xbox twittera :laughing: (manje vise)

11 Likes

Haha, da, baš sam to hteo da postavim. Predobro.

Voleo bih da je ovaj leak tačan, cene su korektne…
Btw ako stoji vodoravno može i kafa da se pristavi :rofl:

2 Likes

Oba izvora su do sada bili poprilično u pravu sa gomilom informacija koje su objavili, tako da bi i ovo trebalo da bude u tom rangu. Pitanje je samo kada ćemo dobiti zvaničnu informaciju.

1 Like

kad smo kod kafe :rofl: elem nadam se da je dobar lik i da su te cene. Onda se mozemo nadati da ce i Sony morati da gadja tu negde cene za svoju obe verzije iste konzole.

1 Like

Ja cu uzeti ovu slabu verziju kada izadje Halo i vjerovatno je koristiti samo kao podmetac za kafu poslije toga.

U zavisnosti kako je uradjeno hladjenje mozda bude sluzio da je drzi toplu

Ja ne mogu vise da pohvatam nazive xbox konzola. Da podjem da kupim novu konzolu sigurno bih greskom uzeo last-gen

2 Likes

Its official

7 Likes

Svaka cast za Microsoft. Palac gore. Drago mi je da su prvi objavili cijene.

Važno je da su ok cene, što znači da i Sony mora da gađa tu negde…

1 Like

Da, sada i Sony mora paziti na cijenu.
Da nema Xboxa, PS5 bi bio puno skuplji, zato ja kazem, konkurencija je zakon za nas potrosace.

Neobican dizajn (vise lici na neki moderan zvucnik). Cene su korektne.

Tako i ja nešto kontam, win win.

Ovo svakako vazi u oba smera, ali dobro je da nisu posli stopama mobilnih telefona.

Mislim da je ovde klucnu ulogu takodje odigrala i nVidia, ako su i planirali igranje sa cenama, Amper ih je zadrzao na zemlji.

1 Like

Xbox series S
image

Xbox series S turbo

:rofl:

3 Likes

Imaju maltene identican kontroler kao ova slika dole.

image

2 Likes

Sad citam komentare na IGN i Gamespot, 95% klinaca ismijavaju dizajn i pisu da Xbox Series S ne bi kupili ni za 1$, dok bi za PS5 dali i 1000$.

Microsoft nema sanse za veci uspjeh pored ovako zaludjenih potrosaca.

Da sam CEO Sony-a, cijena PS5 bi bila 1.000$ pa neka sisaju ovakve ovce.