Xbox Series X prvi utisci

7 Likes

Nadam se da će i za S uskoro

3 Likes

Ovaj video cekam:

2 Likes

Ovde koliko ja laicki mogu da vidim je “samo” razlika u fps.

Haha “Quickresume is a real Game Changer”

2 Likes

Ne znam, lepo je to quick resume dobra fora ali barem meni nebitno.
Mada nista ne kosta da bude moz se navucem.

Okej sad dolazimo do onog famoznog SSD-a kod PS5. Ako je Outer Worlds Series X ucitao za 8 sekundi, a Sonijev SSD je kao 8x brzi, jel ce to kao PS5 da ucita istu igru za sekund? Mislim da je previse naduvana ta prica oko tog SSD-a. Voleo bih da vidim iste ovakve kompracije i od Sonija, a ne da cute i ne prikazuju nista.

Ali ako zaista imas bruka dobar SSD, pa sto ne pokazes celom svetu javno ? :rofl:

Nema 8x brzi. Ako mislis na onih teoretskih 17 Gbs, to ne vazi za Backwards Compatible igre. Teoretski moze doci u upotrebu ako se igre namenski tako dizajniraju.
Ja bih to zasad skroz zanemario.

Ovo je objektivna situacija:

Nemojte zaboraviti da su ovo neoptimizovane igre, i nema potrebe biti razocaran. Series S I X igre ce biti jos brze.

4 Likes

svidja mi se taj Quick Resume za vise igara odjednom, dobra ideja.

Toliko sam u konfuziji koju konzolu kupiti, X mi se svidja opasno mada i ps5 je lep, da li ce share raditi na ps5 ne znam a game pass na xbox deluje kull. Msm da cu ili preseci ovih dana ili cekati da konzole izadju

Fine brzine, s obzirom da je ovo za neoptimizovane igre :heart::

4 Likes

Za mene danas najvaznija informacija

9 Likes

To je bilo teže nadmašiti nego snagu ps5

2 Likes

Nadam se da ce ovo i za S da vazi, da ce im isti loading time biti.

3 Likes

U to sam siguran. :wink:

Nadam se, mada s obzirom da je rezolucija dostamanja mozda i brze bude :smiley:
Al opet ima slabiji ram.

Za sada su informacije odlične, kao i utisci. Sada još da Sony dozvoli pa direktno poređenje dve konzole.

:+1:

2 Likes

https://youtu.be/lZgEBxXE3gg