XboxRepublika zvanični Shop - prodaja konzola i prateće opreme

Niko nije spominjao da su ovde konzole skupe, i svaka cast liku na cenama, niko brudi nije rekao rec.

Ekonoski teze je sada nego pre dve tri godine, cini mi se da sam skupio mnogo lakse pare za PS3 nego sada za ovaj novi, a sada em radim em sam stariji i imam bolja primanja.

Preko npr. u Vieni su vec po oglasima po 320 evra i to sa dva dzojstika i sa po nekom igrom, ali novo je novo i cena od nekih 350 jevreja je odlicna, jedino sto ti uz to treba jos para za igre.

Ako neko zna gde ima da se iznajmi XBOX one nek mi pusti na private

Heh, ovih par godina se baš trudim da cene budu ok i konkurentne, a da ipak ostane i prostora za neku zaradu.
Konkurencija je nikada veća, i jako puno ljudi ima koji rade sa televizorima, pogotovo na KP.
Ja se, nekako, “borim” sa njima, i od celog asortimana TV-a često je na XBR Shop-u cena za nijansu povoljnija ili u rangu sa njihovim…

Ma znam da je sada zeznuto i da je konkurencija velika. Ali po meni iskreno cena nije presudna. Ime je po meni najbitnije za posao. Na zalost kod nas ima brdo ljudi koji bi se j…li za 5-10e i onda uzimaju samo gde je najjeftinije. A na KP je 50-50 prevaranata. Ili jednostavno danas to radi a za 6m ili 1god nesto drugo i cao!
Reputacija je u zivotu sve!

Ja npr. K/P uopste ne razmatram osim kad mi treba neka box PS4 igra, onda samo Ištvan ;). A XBR cene su fenomenalne, ja “nažalost” imam već 3 LED tv-a pa stvarno nemam potrebe za novim, ali razmišljam da prodam jedan i dodam malo za ovaj 49" 4K LG.

Nisam stigao ranije da javim.

Stigao xbox pre par dana, radi sve super, u super stanju konzola, nikakvih problema.
Brat je odusevljen.

Hvala puno jos jednom!

[SIZE=5]VELIKA AKCIJA!!!

LG 42LB561v ( sa T2 resiverom) po ceni od 355€[/SIZE]
http://www.xboxrepublika.com/product/lg-42lb561v/

Ne, oznaka “v” je , kako bih rekao, oznaka za region. Eto, recimo tako nekako.
Sve u svemu, ukoliko vidiš slovo “v”, ne mora da znači da je “unutra” T2 tuner.

Skroz sam zaboravio da napišem. Od danas po specijalnoj ceni i Microsoft Lumia 535 DualSIM!!!
http://www.xboxrepublika.com/product/microsoft-lumia-535-dualsim/

[SIZE=4]Stigli televizori!!!
Evo šta bih izdvojio iz ponude:
[/SIZE]
[SIZE=5]Samsung UE-48H6200 - 550€
Samsung UE-48H6400 - 620€
Samsung UE-48H6500 - 680€
LG 42LB561v - 355€
LG 47LB650 - 530€
LG 50LB561v - 535€
LG 55LB700 - 890€[/SIZE]

mercedes E klasa vs Mercedes C klasa

BMW 5 vs BMW 3

sad znas razliku? :smiley:

tacnije poredjenje bi bilo za sve na drugom mestu za 0.5 mesta nize heheh

Aha, ja kontao daj je cela LB serija isto g drugo pakovanje.
Nego koja je hercaza?

svi ispod serije 6 su ti na 60Hz, sve iznad su na 100Hz nativno

ono sto pise 500-600-700-1000Hz i slicno to je sve softverska emulacija koja stvara artefakte na slici, imas u onom mom review-u sve lepo objasnjeno sta je sta

A što onda meni kada su mi nakačeni PC/PS4/XO na TV on konstantno pokazuje 60Hz (42LB650V)?

Sent from my D6603

To je nešto drugo, takav signal tv dobija od uređaja. A ovi Hz od tv-a označavaju koliko “glatko” će taj 1080/60p materijal biti obrađen na TV-u.

To se primeti tek kada staviš jedan dobar i jedan loš TV zajedno. Gledao sam isti materijal na Sony modelu sa nativnih 240Hz, bio neki flagship pre par godina i pored je bio Samsung sa 60Hz. Neka scena iz filma, kamera se pomera i snima lika iz više uglova - na Sony modelu savršeno glatko pomeranje, a na Samsungu vidno seckanje i zastajkivanje. Taj film je npr. bio 24p.

to sto si ti video je bio ukljucen MCI, tj motion tralalalala :smiley: kako ga ja zovem, to softversko drndanje slike, jeste sve izgleda smooth ali se gubi na filmskom efektu, dobija se efekat sapunice tzv. Kao da je sve snimano kamerom sa mobilnog telefona izgleda, jeste sve smooth i clear ali nije prirodno. A na 60 nativnih kamera uvek secka pri pomeranju levo desno lagano kad ide, to je pan motion ili kako ga zovu vec, to nema sanse da bude smooth bez MCI ukljucenog

ne postoji tv sa vecim od 120Hz nativnog osvezavanja

pa promeni baterije stavi neke bolje nemoj one sto su dosle uz njega, ja nemam problema sa saltanjem a ne busim daljinac, radi isto kao samsungov, uperim u kontra zid od tv-a i radi, to mi je prva i osnovna stvar koju radim sa uredjajima heheheh, da vidim mogucnosti i domete daljinaca :stuck_out_tongue:

Neki put radi normalno neki put ko da stavis nesto ispred njega, hteo sam to da uradim pre neki dan ali nisam imao novih baterija :slight_smile: kupicu nove baterije da probam. Isti problem mi je bio i na starom daljincu LG imam neki vortex koji jede IR signale :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

podzemne vode imas, bas tu pred tv ti se ukrstaju, imao drugar slican problem, mora da dodje neki vrac da prebaje nesto :stuck_out_tongue:

Noup, nikakav MCI nije bio u pitanju. Maksimalni nativni refresh rate na flagship modelima je 240Hz. Takvih televizora nema puno, i svi su mnogo skupi.

Samsung H7150 i Samsung H8000, Sharp LC-70SQ15U, LG LB7100 i LG LB7200 su jedini televizori sa 240Hz realnim osvežavanjem slike. Sony je pre imao XBR9 sa 240Hz, a sada čak i najskuplji modeli imaju max 120Hz.

aha ok, znam sad na sta mislis, ali to je za “one iz bolje kuce” ehhehhe, za nas smrtnike do 600e plafon, eventualno 1000 ako bas bas bas neki ogroman tv u pitanju… Ovo bre drugo kao polovan auto, i to veoma dobar polovnjak :slight_smile: