XboxRepublika zvanični Shop - prodaja konzola i prateće opreme

Mislim da osim Samsunga, ovi ostali ni ne prave ove modele u dijagonalama ispod 60" :D. Samsung ima ovaj H7150 u 40" verziji i taj npr. košta oko 1500€ :D.

Onda mi ne radi posao ni LG 50LB561v ni LG 49LB550v Onda mi stvarno samo ostaje : LG 47LB650
Dobro i to smo resili. Samo da se skockam jos oko “vremena” i to je to. Ovaj mesec me kolje. 2X registracija :wink:

sweetspot tv nema sta :slight_smile:

Imam super vesti.
Xbox One + Kinect + tri igre za oko 400€
PS4 (klot) oko 340€
Detalje i tačne cene ću imati večeras!

I evo ga, PS4, po do sada najnižoj ceni!!! 340€!!!
http://www.xboxrepublika.com/product/playstation-4/

Odlican deal :da: Preporucio sam nekim drugarima :da:

Ne možemo da ih nađemo NIGDE!


A mozda da kupis ovde?

Preporuka za **XBR Shop **Odlicna saradnja kao i uvek,sve pohvale :beer:

Tebi još jednom izvinjenje za cimanje koje si imao, no i to ćemo nekako prebiti!

A dobro , i najboljima se desi da pogrese :slight_smile:

Ma opusti se znamo se toliko dugo sta sada treba da pravim problem oko malih gluposti, ajde dugujes jednu turu da viknes kada se sretnemo i to je to :slight_smile: :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

[SIZE=5]A sada, SPEKTAKL!!!
Xbox One i Halo: Master Chief Collection Bundle!!! Nikada jeftinije!!! 340€!!![/SIZE]

Ubijaš me. :confused:

Imali sta plovno na popustu

Jooj samo još 40e me dijeli od od xone :frowning:

Sent from my Q10 using Tapatalk

IMA LI PS4 BUNDLE SA GTA5? :smiley:

Na žalost NE.

Gosn Ninja, pitanje za vas. Da li bi bilo moguce nabavii ps4 i xbox one konzole uz dodatnu opremu u vidu kamere, i dodatnog dzojstika, znam da dzojstici,odnosno gempedovi imaju pojedinacno u ponudi na shopu, ali zanima me moze li ps4 sa nekom igrom da se nabavi i sa kamerom, i koliko bi bile cene u oba slucaja? Drugar zeli da pazari uskoro konzolu,pa da napravimo racunicu,a ko je moguce? Pozdrav.