XboxRepublika zvanični Shop - prodaja konzola i prateće opreme

Neso stigao tv, sve po dogovoru, profesionalnost na nivou, sve preporuke za XBR shop! :slight_smile:

Takodje stigao tv i u Sombor. Sve je u najboljem redu, hvala puno na profesionalizmu. Moji su odusevljeni tv-om, jedino sto sam ja sad nadrljao jer moram iz Kine preko skajpa(koji radi nikako) da im objasnjavam kako sta da koriste na tv-u :slight_smile:

Pohvale za Neshu narucio telefon ,stigao za jedan dan,sve po dogovoru…

Da li ce u shopu biti i XONE igara?

Trenutno nema, ali radimo na tome da obezbedimo nekoliko naslova u toku novembra.

imate li na stanju onih obicnih telefona (sa fabrickim operativnim sistemom), tipa samsung 1200 ili nokia 130???

Da li je iko uzimao Samsung UE-48J5100. Kakav je tv za filmove i gaming ? Pixel maping 1:1 ?

[TABLE=“width: 458”]

105 black - 27€

105 Dual black - 30€

108 black - 38€

108 Dual black - 41€

109 black - 40€

130 Dual black - 40€

225 white - 60€

225 Dual black - 65€

Ma ima svega…samo javi koje te interesuje, pa možemo videti koliko se čeka i koja je cena…

[/TABLE]

Da li imate _**PS4 500gb + GTA V **_Bundle u ponudi? :slight_smile:

Neso, jel ima jos ponuda WiiU Mario Kart bundle?

Nemamo u ponudi kao bundle. Imamo samo varijantu konzola plus igra.

Nema više…

Ninja, danas sam narucio kontroler za Xbox 360, ali mislim da mi to nije uspelo posto nisam dobio nikakvu potvrdu o kupovini.

Tako da nebi slucajno porucio dva kontrolera, jesi li ti tu porudzbinu dobio, da znam da ne pokusavam opet?

Ajde se javi na mail [email protected]
Nešto nas zeza online forma poručivanja.

poslato sa moje Prangije

Za sve one koji su propustili mogućnost da kupe PS4 preko našeg pre order-a (300€ je bila cena), imaju mogućnost da od ponedeljka poruče konzole po ceni od 315€
http://www.xboxrepublika.com/product/playstation-4/

Jos jedno pitanje, jel postoji sansa da se nabavi nexus 9 tablet? Kolika bi bila cena i garancija ako postoji?

Mogu proveriti, pa javim…

Ajd proveri i za Moto 360 smart watch, ako nije problem. Igram se trenutno sa Apple Watch-em, cool je stvarčica ali ne bih nikad dao 500e za to :D. Ovaj moto ima dosta veću upotrebnu vrednost, po meni bar.

Heh, imaš sreće. Imamo Moto 360 smart watch u sivoj boji, a cena je 195€

Nexus 9 trenutno ne mogu da nabavim. žao mi je…

Hvala u svakom slucaju

Najs, definitivno uzimam Moto i X ONE samo čekam lovu neku da mi legne za nedelju-dve. Bitno mi je da postoji mogućnost preko vas za M360. Ima zajedno da me izađu kao ovaj Apple Watch sam :smiley: