XboxRepublika zvanični Shop - prodaja konzola i prateće opreme

Uhhh kako su lepi dzojstici

Kad pogledas vrednost kao skuplji telefona a vrednost zabave x 100 nego isti telefon :slight_smile: realno dzabe

Ma Neso je legenda. Da je blize XBR shop, uzeo bi ga iako mi ne treba hahahaha

Imate li možda ,oklope’’ za X360 džojstike na prodaju? Pukla mi je plastika unutar džojstika pa kada pritisnem LB ono ne može da dohvati taster na ploči džojstika.

Ne, na žalost to nemamo.

Da li se planiraju neke akcije za PS4 do kraja godine, kao neka novogodisnja ? :slight_smile:
Ako se ne varam prosle godine ili je bila neka akcija ili nesto, cini mi se da je PS4 bila jeftinija nego sada. oO
Mislio da se castim pred rodjendan tada jedom cetvorkom :smiley: .

Mi smo stalno u nekim akcijama. Ali mislim da je prerano sada pričati o nekim Novogodišnjim…

3 Likes

Ninja planiram uskoro preko Xbox republike da kupim TV.
Da li možeš da mi daš neki savet oko kupovine ?
TV bih koristio prvenstveno za filmove kao i za gejming na Xbox360 i kroz par meseci na PS4.

Od svih modela nekako mi je najbolji odnos cena/performanse tj. ono što dobijem dao LG 42LF652v .
Da li se slažeš ili mi predlažeš nešto drugo ? :slight_smile:

Ne bih ja tu ništa dirao! TV je odličan, i još uvek je najbolja kupovina u klasi.
Ili, ako imaš prostora (fizički, ne finansijski) za veći TV, ali bez smart funkcija, onda svakako preporuka za LG 49LF540v.
Cena mu je 445€.

1 Like

Čitaš mi misli. Među ta dva se najviše dvoumim, ali mislim da ću ipak uzeti 3D, još kad sam procitao da je i blago zakrivljen :heart_eyes:. Odmah mi je nekako pao na pamet Batman AC koji ima opciju za 3D. Onda čujemo se uskoro :slight_smile: .

Evo gledam u taj model (ali 50LF652v) i ne, ipak nije zakrivljen. Ali da je zver od TV-a to jeste.

AKCIJA do isteka zaliha!!!
http://www.xboxrepublika.com/shop/televizori/lg-42lf652v/

Stigao TV juce ujutru, za manje od 24h :smiley: . Slika je perverzna, filmovi izgledaju vrhunski. Mod koji automatski radi prebacivanje iz 2D u 3D me je pozitivno iznenadio kvalitetom.
Probao sam odmah i AC3 kako izgleda kao i GOW3 u 3D. :slight_smile:

Jednini problem sto me TV baca sada u nove troskove, moram da uzmem HD neki paket preko IPTV-a :joy: .

Odlicna saradnja sa XBR shop-om koju cu definitivno nastaviti.

1 Like

Pozdrav svima, imam jedno pitanje.
Moze odgovor i ukratko jer svakako imate vise iskustva sa konzolama od mene.
Ja igram iskljucivo PES, Mortal Kombat i neke igrice razonode radi(Formula, rally itd).
Zanima me koja je konzola bolja za PES PS4 ili XBOX ?
Dvoumim se koju da narucim pa rekoh da pitam ljude koji ceste igraju PS i XBOX.
Hvala unapred.

PES?
Apsolutno ti je svejedno koju da izabereš. Igra će raditi podjednako dobro na obe mašine.

Inače, možda ti bude interesantna ova ponuda:
http://www.xboxrepublika.com/shop/konzole-playstation/sony-playstation-4-500gb-joy-pes2016/

Ako igras online, ja ipak mislim da je bolje da uzmes playstation 4. Posto na xboxu apsolutno niko ne igra pes i generalno ima skoro duplo manje korisnika od playstation-a.
Ovo sto je ninja postavio ti je najbolje resenje.

Da, to mi je i bila opcija za PS4.

Da li neko zna koje je vreme dostave za PS4?
Bitno mi je jer treba da iznenadim jednog malog igraca od 10god kada mi bude u gostima, to je vremenski interval od par dana pa bi bilo lepo da iskalkulisem da mi se PS4 dostavi dok je kod mene u gostima.
Tj bilo bi mi bitno da znam kada da narucim konzolu da bi mi stigla u odgovarajucem trenutku. :slight_smile:

Ukoliko se artikal poruči do 12h, isporuka je dan kasnije, a sve porudžbine posle 12h se pomeraju za sledeći dan, pa je isporuka dva dana po poručivanju.
E sad, ukoliko je kupac iz Beograda ili bliže okoline, postoji i mogućnost ličnog preuzimanja.

E hvala puno. Ja sam iz NS pa cu se nekako organizovati.

Interesuje me jos amo PS+ to je za igranje online. Da li se dobija nesto prilikom kupovine ili to mora posebno da se kupuje.
I ako je moguce da mi posaljete neki link ili tutorijal da vidim kako se to popunjava tj kako se koriste ti kodovi, da nesto ne upropastim?

Hvala na brzom odgovoru. :slight_smile: