XboxRepublika zvanični Shop - prodaja konzola i prateće opreme

Hoće li biti PS VR u ponudi brzo nakon 13. Ili treba da očekujemo nestašicu?

Čim stigne u Evropske radnje stiže i kod nas.

1 Like

Je li znamo nesto o cjeni?

Još uvek ne…sorry…

Jel si ti to spominjao 410e ili sam ja to sanjao? :smiley:

Sa nekim iz BL cu da kupim ovo popola, pa ako mi se svidi, otkupicu drugu polovinu! Stvarno sam bas zagrijan, ali kako nisam isprobao headset ili sta nudi, ovako imam puno rezervi.

Ako bude nekih parica, mozemo zajedno uzeti :slight_smile:

Sto se mene tice, 90% zainteresovan!

1 Like

Mislim da si sanjao…

Moram opet da napomenem, ovakvu stvar je bolje ne uzimati dok je ne probas, makar u nekom obliku. Ili barem dok se ne pojavi neki killer app.

Zato sam I napisao 90%. Problem je sto nemam gdje da probam, tako da je sada klackalica u glavi

http://www.xboxrepublika.com/shop/konzole-xbox/gears-of-war-4-2tb-bundle/

Bundle je od danas dostupan za poručivanje/pre-order.
Cena će biti 430€

2 Likes

Prelijepa edicija… Kad se sjetim koliko sam svoj platio, i to 500GB, ovaj je faktički za džaba. Svaka čast na cijeni…

1 Like

Konzum kod Akvane? Mislim da tamo ima da se proba, doduse izdvoji 6 km za 10 min :slight_smile:

Tamo je Oculus, nema psvr

Prelepo je za kolekcionare. Samo meni je crna crna! Meni mora da se uklopi u ostatak sobe :slight_smile:

Isto kao meni bela :blush:

Uz ovu ediciju bi se lepo uklopio onaj elite gears dzojped. Steta sto nemamo neogranicen cup sa blagom pa da srecu kupujemo ovakvih divnim stvarima.

Dzojped mi je super kada je neka edicija. To bih voleo. Ali konzola mora da bude crna :wink:

Neverovatno koliko ima edicija xbox konzola. Secam se iz dana flashovanja kad mi je kroz ruke proslo blizu 500 konzola, kakvih sam se edicija nagledao. Od modern warfare-a preko kamea do resident evila :slight_smile:

Evo jedne za Lambo entuzijaste :slight_smile:

1 Like

Flesovao si PETSTO konzola?!