XboxRepublika zvanični Shop - prodaja konzola i prateće opreme

HIT DANA!!!
Xbox One S 500GB po ceni od 205€
http://www.xboxrepublika.com/…/konzole-xb…/xbox-one-s-500gb/

9 Likes

200evra, cena bas za plakanje, ako se ovo ne isplati, onda ne znam…

1 Like

200e SVAKA CAST za ovu akciju!
Da sam u mogucnosti pazario bih odma

2 Likes

Ali ovo stvarno nije realno! ali stvarno! Kapa dole, da imam vremena i sta sa njom ako je sada ne bih uzeo nikada ne bih. Ja sam za moj 360 izvukao toliko pa bi mi ovo bilo kao zamena :smiley:

Od danas i Sony PS4 konzole po povoljnijim cenama:
http://www.xboxrepublika.com/product-category/konzole-playstation/

XBR slogan: “Kod nas je svaki petak, crni petak!”

Svaka čast :smiley:

2 Likes

@ninja Jel imate mogućnost prodaje pravnim licima? Molim za detalje na PM, potrebna mi je ponuda ako može. :wink:

Pozdrav, video sam u drugoj temi da si spomenuo da imate u shopu titanfall 2 za XO. Koliko kosta igra?

Igra je na disku i cena je 55€

Hvala. Pricekacu malo dok skupim pare za igru. U svakom slucaju, naprzio sam se zestoko prateci temu ovde.

@ninja treba mi neki “entry level” iPhone npr. 5c/5/5s. Jel imas na stanju i koja bi cena bila? Planiram kupovinu iPhona 7 plus kad odem na work and travel, pa reko sa vidim da li ce mi se uopste dopasti iOs…valja isprobati pre nego sto se daju tolike pare

@ninja covek reci mi jel imas na stanju Uncharted 4? Hteo bih da ga uzmem pa mi je najsigurnije preko tebe.Ipak smo vise puta poslovali.

Takodje reci mi da nemas slucajno Ratchet and Clank ovaj novi i koja je cena? Kontaktirao sam neke ljude preko KP-a ali vise nemaju na stanju niti ce dobijati.

Na žalost, ništa od toga nema više…

heh, nemaš sreće. Zadnji disk sam prodao za vikend. A Ratchet-a nema ni za lek.

Sto se tice Ratchet-a moze i nosioc ali U4 iskljucivo disk jer ide u kolekciju.

E bas steta.Bas sam se nadao da ga imas :smiley: Aj da vidim sutra sa ovim tipom da uzmem neki polovni disk da je dobro ocuvan i to bi mi odgovaralo.

Kao sto je receno , jutros stigao xbox one s. Sve pohvale za xbr shop , radujem se sledecoj kupovini kod vas ! Pozdrav i sve najbolje ljudi !

1 Like

Stigao Ratchet and Clank!!!
35€ i igra je na disku.

E jbg.Sad ce morati da saceka :smiley: Uzeo sam Uncharted 4 i kes za Ratcheta je otisao na nesto drugo :smile_cat:

Neso,ovi moji kako kupuju zaradio sam proviziju u vidu piva u Kamelotu.

Al bio bi red da uskoro odemo na pivo,malo da se okupimo Ti, Boza i ekipa da malo ljudujemo.

2 Likes

Samo kažite kad i ja dolazim!

1 Like