XboxRepublika zvanični Shop - prodaja konzola i prateće opreme

Ostala još jedna jedina ovakva konzola:


Novo, neotpakovano!
200€ i 12 meseci garancije.

7 Likes

Osla u povest…

@ninja
Eto mene opet… Letos pricasmo o xiaomi telefonu, no u medjuvremenu javise da treba da dobijemo nove sluzbene pa odustah… No to se oduzilo, a u nedelju dok sam izlazio iz kola ispadne mi ajfon i razbije se staklo…

Sta imas da preporucis od Xiaomi, obavezno da ima dve kartice i do 250€?

Heh, mi trenutno ne dobijamo ništa od Xiaomi-ja u listi za poručivanje…Bojim se da ti ovog puta ne mogu pomoći…

Aaaaaaaaaaa :frowning:

Xiaomi mi A1, 230€ mu je cena po bgu u prodanicama.

Od danas na stanju, pa sve do isteka zaliha, po ceni od 360€
http://www.xboxrepublika.com/shop/konzole-playstation/sony-ps4-pro-gran-turismo-sport-edition/

3 Likes

Stigao nov tv iz xbr shopa!!! Sve pohvale na profesionalnosti za xbrshop i ovog coveka i gospodina @ninja

Naime, ovde sam prosle godine pazario tv tj krajem 2016 i desio se kvar (da ne idemo u detalje) koji nije bilo moguce popraviti i dobio sam potpuno nov tv koji je pokrila reklamacija i novu garanciju!
Ako je neko imao neke nedoumice oko kupovine u shopu, nadam se da ce vas moj primer podstaci da kupite ovde!
Long live xbrshop :beer::beers:

1 Like

Hteo bih sa se zahvalim celoj ekipi sa foruma a posebno @ninja za fenomenalan philips-ov soundbar , i da svima preporucim kupovinu preko xbr shop-a!!!

2 Likes

Baci link za soundbar. Bas me zanima sta si uzeo.

Philips HTL3110B/12 je uzeo. Sasvim ok izbor u tom cenovnom rangu…

Ajd i ja da pohvalim @ninja oba xbox-a koja sam pazario u petak rade kao sat! Svaka čast na saradnji i dogovoru. Sve je napravio kako smo se dogovorili, za svaku preporuku!

1 Like

Stigao nov tv, sve pohvale za ninju, sad da se igramo kako onaj gore zamislio :joy:

2 Likes

Koji si kupio?

Ako nije 4k hdr nemoj da komentarises :joy::joy:

sony 49 inča 9005, ima i 4k i pravi hdr

2 Likes

Baci neki review! Taj i mene zanima…

Gde me nadje, ove nedelje sam već 2 posta napisao :joy:
Al ajde da ne dužim, 4k skoro da ni ne primetim prelaz sa full hd, ali to je do mene, rezolucija
mi manje više nije bitna, dok hdr je vec druga priča, Horizon da se raspametiš kako izgleda, kad pogledaš u nebo i oblake nemam reči…
I ove igre što ne podžavaju hdr izgledaju dosta šarenije, e da crna je baš crna nema onog sivila…
Filmove još nisam probao, na youtube kad pustiš 4k hdr snimak isto izgleda fenomenalno…

Sve u svemu tv je zver, ali mislim ako imaš neki full hd tv da se ne isplati ovaj upgrade, 1000 + eura da bi bilo šarenije, preterali ga malo sa tim hdr momentom, vidi se razlika ali jedno 200 eura ni blizu 1000e…
Mada to je mozda i do mene, ja bih više obradovao da čujem da izlazi pikselizovani binding of isac 2, nego uncharthed 5…

3 Likes

Hm, jos na par mesta sam procitao da je HDR daleko vidljiviji napredak od 4K. Pretpostavljam da gledas TV sa pristojne udaljenosti? Ako se priblizis razlika bi trebalo sa bude ogromna u korist 4K.

Nije baš da se ne vidi razlika oštrije jeste, samo nije neki velik utisak ostavilo kao hdr… Igram 2 metra razdaljine mozda malo manje…