XBR App za Android

Posle nekog vremena smo uspeli da zapakujemo forum i sajt u upotrebljiv paket za Android. Iako zvuči pompezno, u stvari smo samo preusmerili da se XBR otvara u okviru aplikacije. App se trenutno ne nalazi na Google Play radnji jer je u pitanju beta, te zbog toga ne rade push notifikacije. I pored toga, aplikacija radi kako treba.

XBR app za Android možete preuzeti na ovom linku:
http://www.xboxrepublika.com/xbr-app/


Nadamo se da je ovo korak ka punokrvnoj Android aplikaciji. Za one koje zanima iOS verzija, imamo je spremnu ali za objavljivanje je potrebna developer licenca, tako da ćemo to u nekim boljim finansijskim danima sprovesti u delo :money_with_wings:

Sva pitanja, predloge, utiske i kritike postavite u ovoj temi.

7 Likes

Lepo, ja cekam onu za iOS :slight_smile: a ovu cu probati da stavim na Amazon tel nekako.

1 Like

Meni na browseru leti bez problema, ali ću definitivno probati ovo :slight_smile:

2 Likes

Majstorski :slight_smile:

1 Like

Strava.

Oce biti za windows phone?
Inace svaka cast :slight_smile:

1 Like

Evo statistika posete sajtu i forumu sa mobilnih uređaja:

Ne znam koliko je popularno da se za Windows Phone radi app, ali ako ima neko brzo & jeftino rešenje, što da ne.

Jedan sa vite :smiley:
@daemonkiller92 jesi to ti? :smiley:

Ma jok, otkud ti to? :smiley:

Bio sam radoznao da vidim kako izgleda :smiley:

1 Like

Jel još nekom prestao da radi app? Prvo je počeo da usporeno učitava strane, onda je potpuno prestao, a sad mi se pojavljuje samo beli ekran sa porukom da se kupi validna licenca?

Evo i slike:

Prvi put sam malopre instalirao aplikaciju…i stvarno je odlicna…meni radi najnormalnije

Aplikacija je extraa :smiley:

@daemonkiller92 Da, izbaci tu poruku ali nastavi sa radom. Probaj da je deinstaliraš i instaliraš nanovo.