XBR Clan

kome je potrebno da se obratim oko dozvoljavanja pristupa za XBR clan na xbox one konzoli?

Hm, moĹľda @ninja zna ko je zaduĹľen za klan?

Hmmm…mislim da je dovoljno da se samo prijaviš u klub, tj. nadam se da nije potrebna nikakva verifikacija.
Ajde da ja spomenem @SlobeX -a koji je i napravio klub, pa će on dati pravu informaciju.

ja sam se prijavio tj. podneo zahtev za pristup ali neko mora da odobri

1 Like

Drug čim budem u prilici prihvatiću,koji ti je nick za svaki slučaj?

1 Like

AlexZabrega, hvala

2 Likes

Ima li XBR klub za ps4?

Nema batice :slight_smile: “Klan”. Klub ima,evo ga ovde :wink:

Klub, klan… Hvala Plejane :slight_smile:

Ao neko hoće da napravi, samo napred. Ne znam kako funkcionišu te community stvari na PS4/PSN ali ako neko hoće time da se pozabavi, podržavamo.

Vrlo rado bih se bacio na to, ali sam duduk :confused:
Mislim da bi bilo dobro da se naprave dve teme, jedna XO korisnike i jedna za PS4 korisnike… Da tu pisemo i organizujemo neke mp druzenja. Znam da postoji takva tema, ali ja se pogubim, jer ne znam ko koju konzolu ima… Zaboravio sam, iako sam poodavno otvorio temu o tome ko koju ima :slight_smile:

Citao sam na razmeni da je neko predlozio da se napravi liga u NBA… To bi bilo stvarno odlicno… Nba ili Fifa i da imamo ligu foruma, kako bi se vise druzili :slight_smile:

Radije bih odigrao mec sa nekim sa foruma, nego partiju FUTa :slight_smile:

1 Like

Bilo bi odlicno kad bi se osnovala neka liga ili bar neki turnir. Dodaj me na psn pa da nekad bacimo koju.

A koje bi ime bilo a da ne bude kriza identiteta :smiley:
Xbr repubika ps4
Xbr republika sony divizija
Ili nesto trece

XBR kalakurdija
XBR beton liga
“Nemoj da misliš da si jači od betona…”

Pa nije bitno koja je igra u pitanju… Verujem da ce se naci drustvi za svaku :slight_smile: Ja bih trenutno se pridruzio svakoj organizaciji u Fifi, NBAu i Battlefieldu 1… I tako svi napisemo za sta je ko i u toj temi se dogovaramo oko zajednicko igranja :slight_smile:

I da napravimo turnir u Fifi ili ligu, sta fali sto sam malo bolji od drugih :slight_smile:
Ostali bi mogli da se klade ko ce uzeti turnir ili ko ce biti drugi :slight_smile:

Ona tema za to zajednicko druzenje i nije tako aktivna… Video sam par puta da ste igrali Titane ili nesto slicno i to je to… Moramo to mnogo bolje :slight_smile:

Ono sto imam i znam da ima multi:
Diablo
Druveclub
MK X

I nemam pojma sta vise :joy: . Moram da vidim svoju biblioteku

Overwatch :joy:

Ja samo Fifu pikam online a mozda i nabavim NBA uskoro.

ja sam xbox one uzeo pre dve nedelje, trenutno raspolazem samo sa battlefield 1, titanfall 2 i overvatch, za xbox 360 imam preko 100 igrica ali na njemu trenutno klinci forsiraju minecraft a uvek sam raspolozen za dobar multiplayer :grinning:

Sta ste trazili to se i dobili. Sve je podlozno promenama (ime, description itd itd). Ako vam se ne dopada sibajte sta da se menja.

11 Likes