XBR razmena igara

Salu na stranu… @fRONTEZZ ova tema je za stare i proverene clanove, mada ja ne odredjujem da li ima pravo neko da ti da igru ili ne… Naravno ako clan zeli moze ti uz igru poslati i 20 € :slight_smile:
Ono sto je bitno jeste da ne dignes nos ako ti neko ne da igru, jer ja prvi ne bih :slight_smile:
Tu si od skoro i mozda bi bilo lakse kada bi ti dao nesto sa svog repertoara, pa da tako i steknes “poverenje” clanova.
Malo je nezgodno kad neko ko je od skoro ovde upadne sa pricom “Jao to je super igra, aj mi daj da predjem”.
Nadam se da razumes i da neces zameriti :stuck_out_tongue:

3 Likes

a decko dosao na forum mesec dana posle tebe. jaka muda obojica :smiley: :smiley: :smiley:

Eto koliko je dugo tu, ja ga do skoro nisam ni primetio…
Nisam hteo ni da kazem da sam ja “stari” clan, ali smatram da sam proveren :slight_smile: Od raznih slika, do tog da sam se i upoznao sa nekim clanom, pa do tog da sam stavio svoje pravo ime…

Na kraju krajeva, valjda je decko shvatio poentu posta, a ja cu biti jako srecan ako ubuduce bude aktivan kao i do sada :slight_smile:

Ma sve ok, salim se ja malo :slight_smile:

Ja nemam nista sta se tice PS4 igara, ukoliko neko zeli mogu da mu pozajmim Steam akaunt sa CS:GO i PAYDAY 2
A mislim da skam nije problem, za sta postoji family pin i te stvari :smiley:
Btw, nisam ni mislio da mi bilo ko da igru, @pleja je pomenuo (hvala mu :slight_smile: ) i samo sam se nadovezao na to.
Takodje, imao sam profil davno i banovan sam zbog trollovanja (dont judge, mladost ludost hahahahaa) i pratim xbr jako dugo.

P.S. @von_Brcoos stavio sam ime, fluorescentadolescent koristim dosta, cak mi i na instagramu pise tako, i kontam peontu tvoga posta, slazem se sa tobom :slight_smile:

Pozdravko, @fRONTEZZ je, evo samo da pokazem.
Ne znam ni sta sam pisao sve, tako da se izvinjavam u vezi toga.
Ovaj akaunt ako zele admini neka izbrisu, sad sam se setio mejla i povratio acc.
Sad me je sramota zbog ovakvog ponasanja pre par godina, majke mi, mada bio sam dete i nezreo tako da forgive me
pliz :man_facepalming: (“jos uvek si dete” :evil laugh: )

Deaktivitrao sam ti ovaj drugi akaunt @Max_Payne_3. Nastavi normalno dalje koristiti ovaj akaunt koji do sada koristis @fRONTEZZ :beers: .

1 Like

Za NFS rivals i Dead rising 3 nudim Resident evil 7

Na zalost, ne igram takav zanr :confused:

Ako imas jos sta, ponudi

Čika pleji treba Lost Legacy. U zamenu trenutno nudim samo novac. Može guest nalog.
Mogu da izboksujem i neku igru za razmenu, preko svojih drugara.

Nudim Hob nosilac nalog za Final Fantasy 15 ili The Last Guardian. Naravno isto nosioci.

Privremena zamena dok obe strane ne obrnu igru.

Ako neko ima Fifa 14(xbox one) neka se javi pa da se dogovorimo