xCloud dolazi 15. septembra on Android, Xbox Game Pass Ultimate igre dostupne na servisu

1 Like

Ovo naravno nece raditi kod nas??
Morace neki VPN?

Radi dosta jednostavno ja sam pre par meseci isprobao. Potreban je vpn ali isto kao sto sam ga koristio i za Spotify ranije, dakle upalim ga samo da prodje login, kada se sve pokrene ugasim vpn i to je to, dovoljan je i onaj besplatan jer je to jako malo podataka.

1 Like

Koji si koristio. Na iphone imam ok. Ali nemam ni jedan na Huawei.
Baci i izgled ikonice programa sa store.
Posto kada kucam xcloud izadje gomila gluposti.

Koristio tunnelbear, on mi godinama odradjuje posao za tako te male stvari jer mislim da dobijas giga svaki mesec.

1 Like

Samo.ovo izbaci

Ja ovo koristim vec neko vreme i radi perfektno do duše treba stabilan net.

Da tako je i meni jer nema za nase trziste, ali sam ja preko vpn i aplikaciju trazio. Ukljucim vpn obrisem cashe pa probam, mozes i u chrome da probas, pa te on posalje u prodavnicu, ali sve to sa vpn dok ne dodjes do aplikacije.

1 Like

I ja sam magarac! Logicno. Lepo pise spisak zemalja.

Kako si uradio da ti store vidi VPN lokaciju a ne tvoju sadašnju ili onu koja stoji kada ne koristiš VPN?

Mozda jer si se tek sada ubacio u insajder program

App radi

3 Likes

Ove vesti danas su verovatno izbačene zbog onoga što sledi sutra:

Neko je poĹľurio ili procureo sa objavom, ali ovo smo znali da dolazi:

https://twitter.com/h0x0d/status/1290660178912845826?s=20

Nemam pojma, nekad oce nekad nece, ali uvek hoce preko pretrazivaca, onda u njemu kliknem i on otvori tu app u store. Brisanje keša, stopiranje storea, pa onda ponovo sa vpn mi uspe, ali uglavnom uz malo drndanja i par pokusaja.

1 Like

Probao sam, te ocistim.kes te ovo te ono i nula.
Iznervirao se samo. Se…m im se u igrice i sve.
I ovo glupavo vreme regioni, gluposti… jbt hoce covek da potroai pare i ne moze…
Bem ti i zemlju u kojoj smrdim… ni glupave igrice ne mozes da igras da nesto ne moras da majmunises…:exploding_head:

Sacekaj da izadje zvanicno mislim da je za mesec dana, moguce da ti ne izlazi jer je jos uvek preview ma si morao da se prijavis preko xbox sajta, zaboravio sam to davno sam to uradio.

1 Like

Ovde je lista zvaniÄŤnih periferija za xCloud:

https://twitter.com/Razer/status/1290665531851321344

A hoce li raditi sa nekim kineakim jeftinijim verzijama?
Ovo sam i hteo da skinem da klinac moze da se igra. Mene nesto i ne privlaci igranje na telefonu.

Oce moci preko turbo vpna

Jel ima nekih najava o xCloud-u na PC-u?