Zamena ekrana za s10e

Pade mi telefon danas pos red ivicnjaka :weary:
Okrnjio se ekran u gornjem desnom uglu i sad mora da se menja ekran.
Je l zna neko gde je najpovoljnija zamena ali da bude 100% originalni ekran ne neke kineske kopije da mi uvale…
Iz Kragujevca sam ali moze sve do BG-a…pa cu kolima da skoknem

Ja mogu da ti resim u BG ali to ti se ne isplati voznje. Sem ako ne ides svakako za bg svaki dan. Ali pitacu kumove ako nista da znas orjentaciono koliko to kosta.

2 Likes

Oko 165e za kes ti je zamena. Original. Barem kod mog kuma.
Pa cisto da znas okvirno. Pa vidi… ali nije realno da dolazis za BG i puknes ono 50e na gorivo.

1 Like

Ako mu odgovara cena, posalje poštom, i vrati mu se uz otkup i to je to. :roll_eyes:

E hvala @marko_gts imacu te u vidu.
Prvo idem do winwin-a gde sam ga kupio pa da vidim…da l se uopste isplati menjati.

Neces se u WinWin usreciti. Oni samo mogu da posalju u zvanican servis. Nista vise.

1 Like

Ma da, to sam i otisao da vidim, kazu ljudi ni u servis ne saljemo…koliko su zabrinuti za kupce :joy:

Koje budale… ma oni su pukli skroz.
Nego vidi bilo koji lokalni servis kod tebe tu. Da se ne cimas nigde dalje.

1 Like

Pa to, ako mi verujes vise imam poverenja u sve vas sa foruma nego po ovim servisima…da mi ne uvali nekog kineza

Neka me neko ispravi ali mislim da nema kineza za Samsung…

Ima…

Ovo sto ja pitam to je moj kum. Idrugar iz detinjstva. Porodicno se bave servisom i telefonima od neke 1998/9. Jos mu je stariji brat otvorio prvi servis kada je radio u Mobtelu kod Karica.

Zato mene zabole za telefone oduvek. On to sve resava, sredi za mene. :grinning: ja samo zakukam joj slaba baterija. Popijemo kafu i eto nove :crazy_face:

1 Like

Hahhaha dobra prica…
Najbolje je biti okruzen majstorima !