FIFA 17 vs Pro Evolution Soccer 2017 Graphics Comparison

Ja ga ne igram od Winning Eleven. E to je bio fudbal!

Nuff said

reci to naglas u random igraonici i dobices po tamburi :smiley:

1 Like

Kad nemamo gde igrati onda odemo do neke igraonice… I vidim ljude da igraju Pes 13… I onda kao sa drugom komentarisem (da cuju i oni koji igraju) kako ne razumem ljude koji igraju jos uvek to s*anje :slight_smile: I po igraonicama je prepuno Pes-ovaca… Ali kad igramo Fifu, zna se skupiti par ljudi i gleda… Kao da igramo neku igru koju nikada nisu videli :joy:

Vukane tebi bas nije do zivota :smiley:

Ma sve klinci pa mi se moze :stuck_out_tongue: pogurao bih se ja sa njima :joy::joy::joy:

PES je opasna sekta :smiley:

Jel izasao neki dobar patch za pes 2017? :slight_smile:

Ej ljudi ajd da se ne zezamo ali PES je zadnjih 4 godina katastrofa u svim segmentima u odnosu na FIFU.Te silni dodaci,pacevi,cuda,m… ali dzaba ljudi.FIFA je jednostavno bolja,lepsa,igrivija sto je najbitnije i to je to!!!
Na stranu to ko sta vise voli ali jednostavno su se u PES-u negde zagubili i dalje lutaju sto je najgore u svemu.

Ali opet PES 2017 bolji po ocenama od FIFA 17. Ne znam na koju foru…verovatno $$$.

Ma da, vazi, kao i par godina unazad.PES uvek zvanicno bolji a ljudi se razbise od igranja FIFE.
Da ne zaboravim , zvanicno ’ I u Srbiji se smanjuje stopa nezaposlenosti, raste standard i sl…"

Jedan jedini pravi pes je pes 6. Ostalo je sve samo pokusaj da se dodje do njega u nekom novijem HD izdanju ali to nikada nece uspeti. Mada pes 6 danas uz dodatke i ultra hd stadione i ne lici vise na onaj iz 2007 godine :smiley:
Fifa mnogo bolja vec duzi niz godina.Kad se vec poredi grafika, najveca zamerka i to ne mogu nikako da oprostim EA, modeli igraca. Nikada ali nikada nece unaprediti to i mnogo iritira.

2 Likes

Skinuo sam patch za pes 2017, ali ne znam gde treba da ga ubacim.
Kada sam raspakovao rar, dobio sam samo ovo u folderu

Gde se ovo obacuje? Ili ako imate neki drugi patch, uputstvo ili tako nesto.
I jos uvek imam FSD :confused:

Duzi niz godina igram fudbal i bio sam veliki ljubitelj PES-a sve do 2013.Nije mi bilo jasno kako neko moze da kaze za fifu da je bolja. Posto je PES te 2013 uzasno smorio odlucio sam da probam fifu i odusevio se.Opet o ukusima ne treba raspravljati a licno misljenje je da fifa u zadnjih pet god. nema konkurenciju.Razne brojke i ocene strucnjaka su glupost i marketingski tikovi,kupis obe igre i odmah ti sve bude jasno.

P.S. PES-ovci da se neljute i sam sam se kleo u tu igru dok je nisu sj…b…li

tako sam i ja furao pes do 13ke poslje toga samo fifa