God of War - E3 2016 Gameplay Trailer | PS4

One of the challenges you now face, after multiple games of this guy brutally killing everything is getting players to take him seriously when he’s being sincere. All they’ve seen is Hulk, so when you bring out Bruce Banner, it’s a weird turn.

Yes, we want to show you don’t have Banner without Hulk and you don’t have Hulk without Banner. The god and the human side coexist within him and he let out that rage for a long period of time, but we’re trying to find the motivation to change within him, and actually get people along for the ride for that change. It’s like Arrow Season 1 and Season 2, from brutal killer to struggling in situations where he’s being forced to kill.

Deliberately, I went for that Buffy Dawn reveal; one day everyone was calling Dawn “sister” and they didn’t explain it was a spell for like three episodes. I like that–enter the scene late and get people in, pull the bandaid off quickly and put him into situation where you see him struggle. He gets upset, but pulls it back, he doesn’t let the kid get in the fray, but then gives him an opportunity and the kid screws up. It’s all anchored in real human experiences we’ve had. Probably not fighting trolls or shooting lightning but my dad was holding a piece of wood and a nail and I hit him on the hand with the hammer. It was the same thing where I was like, “Oh man, sorry,” and he was all, “Don’t say anything.”

You’re training him to be a warrior like you?

Not like you. Kratos is teaching him how to survive. This time period is very much away from the Viking stuff. There’s migration before them, and pre-migration before that. We’re at pre-migration, in Scandinavia it was a very barren time when it was said the Norse Gods wandered the earth. The Vikings always talked about, “The gods have abandoned us,” and the gods not being around, even though they thought Thor, Odin, and Loki walked the Earth. They did walk the Earth, but they just pre-dated them.

Eto, i dalje će Kratos da bude Kratos, ali će istovremeno biti prikazan i kao otac, kome je pružena druga prilika da ima dete, i pokušava da ga nauči kako da preživi i ne pravi njegove greške.

Sve sto vidim i citam mi se jako svidja, nis’ ne bih menjao.

Onaj momak, Balrog ili kako se vec zove, negde pomenu da su se namerno suzdrzali da pokazu neki spektakl u ovom demou – kaze, svi znamo da to umemo da uradimo, to smo svi vec toliko puta videli.

Mislim da je to bila pravilna odluka. Sudeci po dosta komentara u ovom threadu, vecina nas se umorila od klasicne formule. Bice i toga sigurno u novoj igri, al ovaj mirniji intro je bio taman kako treba.

3 Likes

Svaka ti je na mjestu. Trebao bi malo cesce komentarisat. Umorih se od neracionalnih komentara vecine…

Nesto se ne secam da je iko pominjao pre E3-ija eh samo da najave novi GoW, ali hocu da drasticno promene gameplay, jer smo svi umorni od njega.

Sve sto su prikazali izgleda super i ocekujem odlicnu igru i iskustvo, ali nikako mi ne ide ovakva perspektiva za GoW, kao da ce odgovarati samo za 1 na 1 kombat, a nikako za vise protivnika, Tipicna perspektiva za pucacine iz treceg lica. Ima li u toj Viking mitologiji neko vatreno oruzje? A bez haosa, gomile neprijatelja i svega slicnog nije to isto.

Uvek podrzavam nesto novo i drugacije, ali ne mogu jos da svarim i olako prihvatim ovakav gameplay kao svi ostal! Kad god pustim video zelim da se kamera odzumira i da pocnem da skakucem i vitlam cim sve ne.

Pa nista, posalji mi poruku, angazuj ga da ti pise privatno :stuck_out_tongue: Salim se, n00dle je car :slight_smile:

A post was merged into an existing topic: FUN vol. 3

http://www.dualshockers.com/2016/06/19/ps4-exclusive-god-of-war-kratos-son-has-a-tattoo-summoning-strength-speed-and-luck/

1 Like

Ovo mi se vec svidja

Inace evo jedna zanimljivost

1 Like

Pade mi na pamet nesto. Jel se secate kako je Hirai pricao da je probao vr demo i nije mogao da veruje da kad pogleda dole vidi kratosove noge?

Da nije mozda drugi approach fajta sa sekirom umesto maceva naznak da nas mozda ocekuje VR verzija igre?

Bilo bi do jaja :blush:

Pre očekujem da će biti kao onaj Danganronpa VR tech demo, gde će biti samo neki deo prikazan u VR, a ne cela igra.

Cory Barlog je ranije izjavio da ce podeliti nove informacije o igri ako trailer za igru dostigne 15 miliona pregleda.

Pa dosao je i taj dan i ceo svet ceka oce li nesto objaviti :slight_smile:

Mene je onaj reveal trejler bas zaintrigirao. Pored Horizona, to mi je prakticno najiscekivanija igra.

1 Like

Dobili smo muziku :slight_smile:

http://sms.playstation.com/static/img/downloads/GodofWar-E32016-Overture-Live.mp3

Ako se ne varam to je ona muzika koju su svirali uzivo na E3 2016.

EDIT:
Jeste, evo sada sam nasao na YT, to je ovo :point_down: , bas su nas “pocastili” sa muzikom :slight_smile:

A sin se zove Atreus :slight_smile:

Neko je otkrio dok je popunjavao ID3 tag za gore postavljen soundtrack, pa je Cory na kraju i potvrdio :smiley:

Pomalo zvuči kao da su maznuli ime od ovog lika:

Ime zvuči nekako generičko, kao da su uzeli neku knjigu, otvorili random stranu i uzeli ime, dodali S na kraju i rekli da je dovoljno dobro :smiley:

A post was split to a new topic: God of War izlazi 20. aprila + story trailet