Instalacija GTA V pomoć

Pozz ,evo ovako , skinuo sam sa neta gta 5 ,e sad ima 2 disca i fazon ja sad to trebam da prebacim na xbox,e sad ja sam pratio i gledao po netu kao da treba ovako :
da sve iz 1 disca, tj content folder prebacim na HDD/content/000000…
to sam i uradio, zatim sve iz diska 2 ,tj to je sve .iso al to je to, i to sam prebacio na hdd/game/gta5

ali, kada pokrenem kaze kao xbox je prestao sa radom ,tj nes na engleskom ne secam se bas, ali uglavnom restartuje konzolu i tako uvek kad pokrenem… u cemu gresim i ako moze neko da mi objasni kako da instaliram ovo cudo :slight_smile: hvala vam :slight_smile:

jesi li gledao ovo, meni je jako pomoglo

Uradio sam sve kao ovde, samo sto nisam kopirao preko XeX menua vec preko file managera, da li je mozda u tome greska?

pomoć? neko?

instalira se kao i svaka igra sa content folderom, kada se igra raspakuje i bude content folder taj folder se prebacuje na interni hard disk(videces folder postoji). Igru pokreces sa drugog diska konkretno za GTA V.

Pa ja sam sve tako i uradio , disk 1 bacio u content/16x0/ a disk 2 u /games/ i ja kad pokrenem izbaci fatal crash i restartuje konzolu, a npr kada content ne stavm u /content/16x0 vec u /games/gta V / content … onda mi upali igru,nema fatal crasha ali izbaci jednu sliku i onako loaduje se beskonacno… sta da radim

Disk 1\content
Na hdd\ content
Ne kontent u kontent ili slicno, odes u strorage i vidis gta V instaliran 7,7 gb, tako proveris da li si uradio kako treba sve.