Rise of the Tomb Raider

http://plati.ru/itm/rise-of-the-tomb-raider-day-one-edition-bonus-steam-key/2049479

… :woot:

Igra ima 103 achievemnta a nema multiplayer. Goodbye social life :smiley:

Nisu teski ali su zato retardirani veoma… Uglavnom videces kad budes igrao. Ja sam uzeo samo 370G na xo, ista prica je bila i sa prvim delom. Retko losi ach. za jednu igru.

Slazem se…

igru nabavio uz pomoc clanova foruma ( Akiris i DaNte TVRiper )
imate ovde link ako hocete za kupovinu igre a da ne treba upotreba VPN-a
Region: Russia and CIS + India/ Brazil/ Serbia/ Bosnia and Herzegovina/ Macedonia/ Montenegro/ Albania

http://www.plati.com/itm/Rise+Of+The+Tomb+Raider+%28Steam%29+Day+0+Ed%2E+%2BSPARROWHAWK/2048183?ai=12126

evo nekoliko slika igre koju upravo igram





pozdrav svima koji uzivaju i koji ce uzivati u igri…

Imam ovaj bug u igri koji nije nesto preterano strasan ali jako nervira. Trazio da vidim da li jos neko ima problem i nadjem yt link okacen pre 45 minuta.

Da li neko od vas koji ste kupili PC igru ima ovaj bug?

Sve igre na Steam-u su Multi-Language cak i ako su region locked.Tako da nemojte da brinete za buduce kupovine.Takodje prema trojici likova iz rusije i region locked igre posle 3 meseca prestaju da budu zakljucane i mogu da se igraju normalno.To znaci da ako kupite igru i aktivirate, a trazi vam VPN za igranje posle 3 meseca bi trebala da se otkljuca.

Evo prvih utisaka.

Samim tim da sam pre RoTR odigrao “prvi” TR da se podsetim, sve mi je jos sveze. Mogu slobodno reci da je ROTR poboljsan u svakom pogledu. Igra je grandiozna, iako je pocetak dosadan ali kad se igra zahukta, onda se vidi koliko je truda ulozeno u nastavak. Fajt je fludiniji, zone su mnogo otvorenije i nelinearnije, a za ljude koji su OCD kolekcionari ova igra je pun pogodak. Toliko toga ima sporednog da se covek prosto izgubi. prva zona (ne ona na pocetku) se u sustini odigra za 20-tak minuta, ja sam proveo dva sata trazeci sve i svasta. Kad sam stigao u prvu veliku zonu, boze moj, koliko stvari ovde ima. Challenge-a, sporednih misija koje su nesto novo u odnosu na prvi TR, tombova koji nisu povuci teg i skoci fazon kao u kecu, ma fantasticno.

S tehnicke tj graficke strane ja ne vidim razliku u kvalitetu ove igre naspram Uncharted 4 na koji lipsamo kad vidimo neki kadar. Grafika je prosto predivna. Meni koji igram na High. Da imam zverinu sa 970gtx, i da pokrenem kako bog zapoveda, moga bi da kazem da ovaj naslov sije Uncharted 4.

Svidja mi se sto su izbacili multiplayer koji nije prosao dobro u prvom delu i ubacili Expeditions koji je neka vrsta autologa gde radite kojekakve gluposti i merite e-penis sa drugarima.

Takodje veliki plus za tezinu i dodatne opcije. Survival instinct se konacno moze iskljuciti i igra vas onda ne vodi za ruku. krenuo sam da igram na najtezem nivou, automatski heal ne postoji, za heal su vam potrebni resursi koje skupljate u prirodi. Ako to ignorisete ne mzoete da se zalecite.

Za sada ovaj deo je u svakom aspektu bolji.

Ako bih morao da uputim neke zamerke to je vise tehnicke prirode, sto kontam da ce popraviti sa nekim patchom. Tipa mapa nestaje ponekad, ponekad se desi pad fps-a bez ikakvog razloga, ali to se sve moze popraviti. U svakom slucaju ovo je odlican port.

Za sada 9/10.

EDIT: evo par screenshotova, sa pdoesavanjima na High bez supersamplinga (samo FXAA). Kad uklucim SSAAx4 imam 5 frejmova :smiley:

Evo nekih informacija za sve one koji čekaju krek. Meni je u planu kupovina, samo još da stignem da odem do banke da uplatim novac na internet karticu, taman ću uzeti i i RotTR i Mad Maxa. Vidim da su uspeli da pokrenu igru ali da ima dosta random crashova, i mislim da je to glavna fora kod Denuvo igara, što nijedna igra ne radi 100% krekovana i ne vredi bakćati se sa tim kada su cene pristupačne svakome.

“Game works.
Few issues such as random crashing upon launch, during menu.
Connecting to internet will crash the game.
If you are interested in testing, leave a comment below. We will send you the files for testing.
Public release soon.
Just Cause 3 next.”

Zanimljivo kolko se igra “ne oslanja” na cpu a s druge strane gpu dere samo tako :smiley:

Meni je razlika u framerate minorna izmedju medium i high a u kvalitetu ogromna.

Novi update u vezi crack-a. Na vise strana se radi krek, trenutno na cracku radi Skidrow, MKDEV i BlackBox ekipa koja radi repackove. Upravo oni su najdalje dogurali jer sve radi super, ali je problem sto igru svakog dana moze aktivirati samo 5 korisnika. Rade na tome da krek radi svima pre nego sto ga izbace.

Drago mi je sto su se udruzili i da su shvatli ozbiljnost situacije sa Denuvom, tog korporativnog zla koji stoji nasuprot anarhistickim idealima mladih hakera. :slight_smile:

Zna li se nesto za JC3 ?

Skidrow je napisao da posle Tomb Raidera sledi JC3. Siguran sam da ako razbiju zastitu da ce krekovati i Fifu 16 i JC3, a verovatno i Batman patcheve.

Prvi patch

True or fake? :slight_smile:

Nacekacemo se izgleda mi koji ocemo narodnjaka …