Rise of the Tomb Raider

Zasto imas konstanto potrebu da opravdavas svoje postupke i pises o tako nekim stvarima ? Stvarno mi nije jasno.Ok kupio si xbox,shvatili smo,sad lepo igraj igru i uzivaj.To je najbitnije a ne moras da pricas kako je igra ista kao na Xbox One i kako ti treba pc od 800e a nista od toga nije tacno kao prvo a i u krajnjem slucaju i da jeste ti si kupio sta mislis da je bolje i na tome se igras a neko drugi razmislja drugacije i kraj.


jos nesto novo

I podesavanja(mada verujem da ste ih videli vec svuda)

Očekivao sam mnogo, mnogo više od PC verzije. U tome je fora.

Pa ozbiljno… Na stranu moj talenat za fotografiju, ali ovi SS ne deluju nista spektakularnije od onih mojih u MT temi.

Sto joj lepo stoji ta majica.

Za 13e kod brace rusa :slight_smile:

http://plati.ru/itm/rise-of-the-tomb-raider-day-one-edition-bonus-steam-key/2049479

3000 u našim prodavnicama, što i nije toliko loša cena.

Cena ne dobra nego odlicna i bas sam iznenadjen.Bas sam malopre na computerland-u video za te pare se prodaje :slight_smile:

On je valjda kupio xbox one verziju, mi pricamo o pc-ju :smiley:

Opominju da korišćenjem vpn prilikom akyivizacije mozes zaraditi ban na steamu

znam znam, on i ja delimo igre od pocetka generacije jos… nego sam mu ja pricao da se strpi bice za dz vrlo brzo, al on zapeo… za xo je bila 40$ mesec dana kasnije, mozda i nize negde po internetu ovo je zvanicno 40$ bilo na xbox live store…

Pa dobro, ako delite na pola nije strasno. Akirise, koliko je vpn pouzdan? Steam nece da pravi problem? Preko kog si sajta uzeo?

Nisu te banovali sigurno, javi ali sam skoro apsolutno siguran ne kogu oni sve da isprate ako te neko ne prijavi ili slicno.

I ja sam na isti način pazario par igara i aktivirao ih na sekundarni account i još uvek sve radi, iako više taj nalog ne koristim jer sam sve preko family share-a prebacio na svoj primarni account. :smiley:

Na Very High imam 18 - 22 fps
High - 30 - 38
Medium -40 -45

Inace igra mi je po defaultu ponudila High

Ovo je na samom pocetku dok veje sneg, moguce da ce performans biti malo bolji u pecinama. ali to je to. Inace nema nikakvih glitcheva sa AMD karticom (zacudo).


kako je proteklo instaliranje igrice preko VPN-a?
Da li je potreban i prilikom igranja same igre biti na VPN ili samo dok se igra ubaci u Steam?

Nope. Samo prilikom aktiviranja igre. Opet ponavljam, kad dodjes do prozora gde pise ime igre i jedina opcija je Finish, tu gasis steam desnim klikom i EXIT. Jer ako kliknes Finish, krece download, i onda prc. Ovako ugasis steam, iskljucis VPN, upalis steam i kliknes Install.

Izvini ali još jedno pitanje…na već gore spomenutom sajtu za cdkey-eve nailazim samo na ruski jezik u opisu igre,proverio nekoliko i ni na jednoj ne pokazuje ništa osim pomenutog ruskoga jezika…sada me interesuje ako imas sačuvan link koji si ti lično kupio ako mozes da mi pošalješ… Unapred zahvalan…

ne razumem sta ti je potrebno od mene? pojasni malo bolje :smiley:

Sve i da nema Engleskog jezika možeš skinuti sa interneta i ubaciti Language Pack.

Koji si verziju keya kupio sa sajta, jer ima ih nekoliko i zabrinjava me sto svi napominju da je jezik ruski…