2016 Microsoft E3 konferencija

Ovo je tema u kojoj ćemo sabirati utiske u vezi Microsoft E3 2016 konferencije.
Brief počinje u 18:30.


E3 info portali:

http://news.xbox.com/


Streams:

https://gaming.youtube.com/e3

A stream konferencije možete pratiti i preko vaših konzola. Treba samo da skinete XLE app i spremni ste.

Kada je konf?

Za 12 minuta :slight_smile:

Ah ok sad vidim po rasporedu. Hvata me na putu od posla, ali ispraticu nekako :slight_smile:

Dobra je cena za Slim.

Scorpio is real…

1 Like

Sveukupno nije bila loša konferencija, mada je onaj deo sa Minecraftom i Scorpiom smorio i potpuno usporio tempo konferencije. Pretpostavio sam da nećemo videti Halo 6, ali sam opet malo razočaran. Šteta što nismo videli ni Crackdown 3, ali možda njega čuvaju za Gamescom.

Red je bio

Dobro počeli, štaviše, žestoko, ali se spuvaše ubrzo.
Sve u svemu - u proseku MEH.
Najveći utisak, na mene, je ostavila Forza Horizon 3, pogotovo onaj deo sa Wicked Game muzičkom podlogom.
E i da, BF1 zaista izgleda inpresivno.

5 Likes

Upravo tako, prvih 15-20 minuta super, onda sve do kraja meh.
Ništa od Crackdown 3.

A sada što sve, pa i Gearsi dolaze na PC mi se ne sviđa, ko ima solidan PC nema razloga za kupovinu xbox-a, mada je to priča za drugu temu.

1 Like

Must have igre za mene:
Gears 4
Horizon 3
Scalebound

ReCore deluje zanimljivo ali moram da vidim vise o igri.

Za Scorpio smo vec sve znali, a posto sam jos u prvim postovima kada je pocela prica oko upgrejda konzola rekao da bi mi odgovarao kraj 2017-te god., gle cuda bas tad i dolazi. Sve igre koje imam ce raditi. Super…samo da nastave da izbacuju igre.

Halo 6 kao launch igra na novoj konzoli…mmmmmm

Nisam pratio od pocetka, ali smo posle ja i moja cera gledali zajedno :slight_smile: Meni je bilo OK ovo sto sam gledao, verovatno nisam previse ocekivao pa ispalo dobro :slight_smile:
idem sada da pratim WWDC 2016 do kraja :smile:

Gears 4, FH3, BF1, Recore, Scalebound je ono što mi je najviše zapalo za oko, takođe neverovatno je što sve igre dolaze i na PC, nadam se da će srediti Win Store do tada i da će poraditi na optimizaciji igara.

Nema vise Only on Xbox, sada su sve igre Only on Xbox and Windows 10.

Xbox Anywhere :slight_smile:

and Anytime :smiley:

Pise lepo xbox one i windows 10 ekskluzivno, nema :smiley:

Wow, sad čitam reakcije po internetu, i naravno, “Kaz Hirai” ima par Tweeta o MS konferenciji :smiley: Malo humora ne bi trebalo nikom da škodi :slight_smile:

A ovaj mi je nekako najsmešniji jer se radi o onoj cenzurisanoj psovki u Gears 4 :smiley:

Auh, ovaj Tweet je brutalan :smiley:

2 Likes

Uh jako mrsava konferencija MSa , doduse Xbox S konzola mi se svidja , cena je isto Ok ali zaista nisam video nista sto bi opravdalo kupovinu te konzole.

Inace zasad jedino sto je ostavilo jak utisak na mene ovih dana je Mass Effect Andromeda novi trailer , BF1 koji izgleda zaista nestvarno dobro kao i Mafia 3 , ovo ostalo sve bas mlako.

Kad je sledeca prezentacija , jel sledeci Ubisoft na redu sad u 22:00 ?

Mada s obzirom kako su rekli da nema nista od najave novog Assassin’s Creeda , kontam da ce i to biti dosta mlako.

Mislim da PC igraci zaista sada nemaju razlog da poseduju Xbox, s obzirom da sve igre idu n PC. Verujem i da ce imati igraca koji ce sa xboxa preci na PC, verovatno oni koji imaju jake masine. Oni koji vole konzole iz raznih razloga verujem i da ce ostati na njima.

Nije mi jos jasno kako ce ovo sa cross buy-om funkcionisati, da li ce se kao sa Quantum Break-om za svaku kupljenu xo igru dobiti pc kod i obratno, ili ce to ipak biti vezano za account.

1 Like