Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Pa ovo ti je prvi post koji je direktno vezan za forum in years.

trolololololo :smiley: :smiley: :smiley:

1 Like

Nije prvi, imao sam u ovoj temi joĆĄ jedan ovakav pre par sedmica. :slight_smile:

Ja se secam samo kako crnis Award Winning Moonlight :smiley:

Steep je free2play za vikend na svim platformama. Izgleda mi zanimljivo, probaću malo, ne moĆŸe se viĆĄe skijati na Jahorini.

1 Like

Save up to 85% on The Witcher franchise with Xbox’s Deals with Gold!

Pozdrav
zanima me jedna stvar.
Imam jedan steam akaunt vec 2 godine i sad kako su uveli ovo moranje placanja za inlimit akaunta granica je 5 dolara,e sad meni je akakunt u eure,i drzava mi je oznacena Crna Gora,pa me zanima da li je moguce uplatiti direktno preko kartice na steam,ili moram one gift kartice da kupujem,e sad one na g2a kostaju 5 eura i 5e gift card i 5 dolara ,posto je granica izrazena u dolare hocu li moci ja da uplatim ako ne moze preko kartice preko dolar gift kartice ili moram preko te euro gift karte?

Ne moraĆĄ da kupujeĆĄ gift kartice, moĆŸeĆĄ direktno preko steama.

1 Like

Hvala,znaci moze u eure preko kartice

Moze kako god hoces
 Nije bitno


1 Like

Ove sedmice Ubisoft na popustu:

Pitanje u vezi Killzone Shadow fall poĆĄto je na sniĆŸenju pa me interesuje ako je neko odgrao vredi li nabaviti samo standardnu igru (koĆĄta 9e) ili nabaviti verziju koja ima i dlc ( koĆĄta 14e)
 Interesuje me samo SP opcija igre
hvala

Samo osnovna verzija. Mada, meni je ta igra strasno dosadna i skroz genericka. I ja je uzeh na nekom snizenju, I iskreno , pokajah se. SP je patetican, MP je nesto bolji, barem meni. DLC je valjda coop ili tako nesto

1 Like

Ok hvala
 PoĆĄto kaĆŸeĆĄ da je tako neću je ni kupovati
zahvaljujem se obaveĆĄtenju


Pa ne znam, ukusi su različiti. MoĆŸda se joĆĄ neko javi, meni bas nije legla.

Meni je SP bio vrlo korektan i svakako vredi te cene na sniĆŸenju. Imao je sjajnu grafiku, mada pitanje je kako bi sada izgledao mojim ocima posle 3.5 godine i Uncharteda i Horizona, ali kladim se da bi i dalje izgleda odlicno. MP ne vredi ni razmatrati za igru iz 2013 koja ni inicijalno nije imala neku podrĆĄku


provericu nekoliko gameplay-a na YT pa da vidimo sta narod kaze 
 jos jednom hvala


Nema potrebe za DLC-ovima posto sluze samo za MP a u tvom slucaju MP ti ne igra. A kada je igra u pitanju i ja bi ti preporucio da ga odigras, igrao sam ga pre 3+ godina i ne sumnjam da cu ga opet (ako bude/nadjem vremena) preci, a igra i dan danas ima perfektnu grafiku.

Tacno tako,a za te pare vise nego vredi kupiti igru


Jesam jedini koji je igrao Killzone na Ps2? :smiley:

Nisi jedini,ja sam ga igrao pre mesec dana :grinning:

2 Likes