Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Mogu da daju igre koje su i za PS4 i za VR, za pocetak. Ima par preklapanja, tako da za prvo vreme moze da prodje. Vec su to uradili sa Ultra Void. Druga opcija je da se zamene igre za PS3 sa PSVR. Veroatno ce to biti opcija kroz neko vreme.

Ne znam zasto vise i daju igre za PS3…

Evo malo popusta za boksere:

Ja uzeo Metro Redux Bundle za 6 doloresa, bagatela.

dobra je to cena za bundle

A piraterija?

Slagao sam američku adresu. Jel se to računa? :blush:

2 Likes

Ajde nek ti bude. Ali

1 Like

Nisam siguran da li se pricalo ovde o HK store-u ali mnogo je povoljan. Imaju ekstra dilove a i uopsteno su jeftiniji.

Npr 12+3 meseca psn kosta 268 hkd ili ti 35 americkih dolara. Ili za tu istu cenu da se dobije 12 meseci psn i igra infamous second son, a u trecoj opciji igra the order 1886

Nove igre koje nisu ni izasle su vec na nekom popustu(ukoliko imate njihov psn) i npr for honour moze da se uzme za 48 dolara

Lako je tebi kada znas kineski :slight_smile:

Inace nisam to znao . US je 60$. Ali sa kodovima ispadne zapravo oko 50e.

DmC: Definitive Edition digital za Xbox One na Amazonu za 10$:

https://www.amazon.com/gp/product/B01KN00DTE/ref=as_li_ss_sm_fb_us_asin_tl?ie=UTF8&camp=213733&creative=399837&creativeASIN=B01KN00DTE&linkCode=shr&tag=1915149-20&linkId=4TCWWN64FEPSLJPN&th=1

Edit: Samo za US store.

Svakako anime akcija na Store-u za istu cijenu. Odlična je igra

Heh, ladno to nisam ni otvarao, vidim piše Anime month → scroll down

Trenutno je NBA 2K17 $38.99, popust sa $59.99 na Xbox storu. Pa ko hoce. Takodje, sve 2K igre su na popustu. Jos jedan dan.

Na g2a je deal da 5 igrica dodje po cijeni od 1.50(monthly subscription) i 2.50(one time mebership)
ukupna vrednost igara je 72eura,igrice su :
syberia
syberia 2
lords of the fallen Digital deluxe
superhot
Dirt 3 complete edition

Zna li neko kako ovo funkcionise,jel samo platim 1.50 e i kupim te igre ili kako vec to ide ?

Da, ali je pretplata skuplja sledeceg meseca. Moj ti je savet da se ne uvlacis u takve pretplate osim ako nisi siguran da zelis da igras stare igre. A raskinuti te pretplate posle je pakao.

1 Like

Ali po ovom one time membershipu se valjda samo plati sada I to je to

One time membership mu zvuci ko oksimoron. :smiley:

1 Like

Na Storu Fifa 17 20$, Titanfall 2 24$, Battlefield 30$ i još mnogo drugih EA igara u raznim izdanjima, neke gold a većinom not gold.

1 Like

Vidi se da si uzeo konzolu :smiley:

Jel’da? :slight_smile: