Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Bas na paypal-u imas gift kartice da kupis. Nisam ni ja znao da ima dok na redditu jedan lik nije postovao. Nemam link na mobilnom, ali pusticu vam ga kad dodjem sa posla.

1 Like

Ne kupih još ništa. Imam merak na Dirt 4 i Hellblade ali posto sam se opekao na Dirt Rally prvo ću probati četvorku kroz Pass. S druge strane Odyssey to the west mi je jedna od dražih igara sa 360 pa mislim da će mi Hellblade baš leći.

1 Like

Evo ga @padawan i @robotnjik

4 Likes

Now I’ve seen everything…

:open_mouth: Koja od ove dve?

1 Like

Hellblade je igra po meni koja treba da se odigra … Jedina joj je mana sto je po nekim kriterijumima kratka… Ako uspes da je nabavis na popustu odigraj …

1 Like

Dobri popusti, Uzeo sam Gold + Game pass.

Hellblade izgleda dosta dobro, ali je sr*nje od igre, prica donekle i nije losa,gameplay 0.

Na Gameflipu je akcija 15% popusta na sve kupovine sa kodom 15OFF, tako da kartice koje su i inače 10-20% jeftinije nego redovne cijene možete i dodatno spustiti. Sad sam uzeo gift card 50$ za nesto preko 35$.

1 Like

za US account

Battlefield 1 Premium Pass will be free from the 11th - 18th Sep

1 Like

Imam 4 koda za Trials Rising Betu. Pa ko je zainteresovan neka pusti PP za kod. Dole je uputstvo kako da ga reedemujete.

Each friend can redeem one code on the Beta Redeem Website below and then follow these steps:

http://trialsgame.com/beta_redeem

Step 1: Log in to your Ubisoft account
Step 2: Put in the code
Step 3: Put in the chosen platform (PC, Xbox, PS4)
Step 4: Personal Beta access is sent and ready to use!

Ljudi opet mi treba help. Star wars battlefront je 6e. Posto je tako niska cena a i na kartici imam nesto viska hocu da je uzmem. Ali eve problema ukucam sve prema vasim ranijim instrukcijama, znaci alaska usa, grad neki tamo, ulica neka tamo, postanski broj za tu regiju ali nece da mi prihvati isti. Neko zna u cemu je problem???

Propade mi deal😑

Jel to kupujes za xbox?

Ti si samo sedamnaesti koji ima isti problem ove sedmice. Ljudi bre, ako može - može, ako ne može ne očekujte da bilo ko od nas ovdje ima čarobni štapić da baš vama proradi kartica. Kupuj kodove i pomiri se sa sudbinom.

Da za xbox…inace ko pita ne skita. Zeleo sam da proverim dal mozda negde gresim…cemu onda sluzi forum ako nmg nista da pitam na njemu, stvarno me neki clanovi iznenadjuju :expressionless:

Meni na konzoli prodje svaki put a na PC kako kad.